TV-Medya:
Medcezir son bölüm 6. bölüm tek parça full izle 25 Ekim bölümü

 Medcezir, 6., Bölüm, izle, full, tek parça, hd, tamamı, seyret, son bölüm, yeni bölüm, Medcezir 6. Bölüm full izle. Medcezir 6. Bölüm seyret 
Selim, Yaman'ın sınava girmemesini kabullenemez çünkü üniversite fırsatı artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim'i sakinleştiren taraf ise Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman'ın aklı hep Mira'dadır. Sabaha karşı Mira'yı görmek için hastaneye gider. Onu uyurken bile olsa, yalnız görebilmek ister ancak sanki Mira, Yaman'ın gelişini beklermiş gibi uyanıktır.

Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır Yaman'ın hastane ziyaretini işiten Orkun, bunun Mira'nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman'a karşı iyice bilenir.

Yaman'ı Mira'dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için Hasan'la işbirliği yapmaya karar verir ve Yaman'a tuzak kurulur.
Yaman'ın arkadaşlığının kendisine iyi geldiğini hisseden Mira, Yaman'ın Tozludere'deki hayatına doğru onunla birlikte birkaç adım atar. Yaman'la Mira'nın mahallede kendilerini takip eden gözden habersiz geçirdikleri birkaç saat sonunda Mira çok mutludur. 

​Diğer yandan Mert, Eylül ile ilk buluşmaları olaylı bittiği için yeni bir durum yaratmaya çalışırken umutları hiç beklemediği bir anda yerle bir olur. Bu hayal kırıklığı Mert'in canını çok yakar ama Yaman'la dostlukları biraz daha güçlenir.

Yaman'ın Asım Şekip Kaya vakfı üniversitesinde burslu okuyabilmesi için gireceği sınav gününe az kalmıştır. Yaman bu sınava çok sıkı hazırlanır. Mira da bu süreçte Yaman'a varlığıyla destek olur. Sınav günü, Yaman için ağabeyine karşı ikinci bir sınavdır. Kenan kardeşinden imkansızı ister. Yaman, hayatının sınavını hiç tahmin etmediği bir yerde verecektir.

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır.


Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Avukat Selim Serez’le tanışır. Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür.

Yaman’ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez. Yaman zengin bir avukat olan Selim’in yardım teklifini, önce ciddiye almaz, ama eve döndüğünde çıkan olaylardan sonra artık hayatına kaldığı yerden devam edemeyeceğini anlar.

Yaman daha sonra Selim’in teklifini geri çevirmez ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.

MEDCEZİR 5. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI
Annesi, Yaman'ın hayatından çıkmayı tercih eder. Giderken peşinden gelmesin diye Yaman'ın yolunu Hasan ile kapatır. Yaman bundan sonra yoluna tek başına devam edecektir.

Bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajediye tepkisiz kalmaz. Ona hissettirmeden sahiplenmeye karar verir. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir dönem başlatır. Yaman ilk kez Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz.

Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve yaman tutuklanır.. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. 

Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır.

Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar. Öte yandan Nevin, Hasan'ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur.

Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Sude'nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.. 

Sude, Selim ve Ender'in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.Sude'nin son kurbanı ise Yaman'la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku