TV-Medya:
Medcezir Yaman ve Mira öpüşme sahnesi video izle. Ah Bu Ben şarkısı

Medcezir'de dün akşamki bölüme Yaman ve Mira'nın öpüşme sahnesi damgasını vurdu. İşte Yaman ve Mira'nın önce piyano ve gitarla düet yaparak MFÖ'den Ah Bu Ben şarkısını söylediği, ardından da öpüştüğü anların videosu Spothaber.com'da.

Bu diziler çok hayal perest bir dünya seriyorlar gözler önüne. Hiç olmayacak fırsatlar, heiç yağılmayacak iyilikler... Sonrasında dizikolikler de gerçek yaşamı böyle olur zannediyorlar, ancak nafile. 'O yalnız filmlerde olur' lafı boşuna değildir. Farzı misal, Yaman'a kimse öyle evine alarak bir iyilik yapmaz, ya da dizilerde sürekli zengin insanların fakir insanlara aşık olması gerçek hayatta görülmez. Dün akşam Medcezir dizisinde yine birbirinden hayalperest olaylar birbirini kovaladı ve sonuçta, Medcezir 6. bölüm yayınlandı.

Medcezir 6. bölümde neler oldu neler... Öncelikle Mira'nın hastalığı AVM kısaltmasında bir hastalık çıktı. Beyninde bir baloncuk varmış. Annesi Mira'yı Amerika'ya götürmek ve orada tetkik ettirmek istedi. 6. bölüm son sahnesinde ise, Yaman'a büyük bir tuzak kuruldu. Hem de Orkun tarafından. Bu da TV dünyasında bir klişedir. Birini sevmezsin ve onu hırsızlıkla suçlamak için bir tuzak kurarsın. Mira'ların evlerindeki kasadan paraları aşıran Orkun, parayı Yaman'ın odasına sakladı. Bu durumda bakalım Yaman bu işin içinden nasıl çaıkacak.

Dün akşama damgasını vuran ise Yaman ve Mira'nın öpüşme sahnesi oldu. Mira'nın rüyası olan bölümde, Yaman gitarla, Mira da piyano ile Ah Bu Ben şarkısını söylüyordu. Sonrasında ise öpüştüler ve bu sahne sosyal medyada çok konuşuldu.

Yaman tuzağa düşürülüyor!

Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır. 

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır. Sabaha karşı Mirayı görmek için hastaneye gider..O’nu uyurken bile olsa,  yalnız görebilmek ister. Ama sanki Mira Yamanın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır.

Yaman'ın hastane ziyaretini öğrenen Orkun, bunun Mira’nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman’dan daha çok nefret eder. O’nu Mira’dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için  Hasan’la işbirliği yapmaya karar verir. Ve Yaman tuzağa düşürülür...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku