TV-Medya:
Medyanın yükselen gücü ASY Medya ulusal medyada
 Ankara merkezli faaliyet gösteren bünyesinde Aşk FM, Ostim Radyo, Radyo On, Refleks Medya, Portacal Ajans gibi medya kollarını barındıran ASY Medya’nın Çukurambar’daki yeni adresinin açılışı Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından yapıldı.  Ulusal gazeteler ve internet medyası ASY Medya’nın açılış törenine büyük ilgi gösterdi.  

Açılışa Kurtulmuş’un yanı sıra ulusal gazetelerin Ankara temsilcileri de katılımda bulundu.  Açılış kurdelasını kesen Numan Kurtulmuş,yeni yerin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. ASY Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın ‘Yeni stüdyolarda daha kaliteli yayın yapılacağını’ belirtirken ve Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni Semih Aydın ise ‘önümüzdeki günlerde internet gazeteciliği alanına ağırlık verileceğini ve bu alanda önemli adımlar atılacağını’ ifade etti.


Dört yıl aradan sonra ilk defa canlı yayına konuk olan Numan Kurtulmuş ; Aşk Fm ve Ostim Radyo ortak yayınından dinleyicilere seslendi. Kurtulmuş Şeb-i Arus’un yıldönümüne dikkat çekerek, barış ve dostluk mesajları verdi.


Ulusal gazeteler ve internet medyası ASY Medya’nın açılış törenine büyük ilgi gösterdi.  Sabah, Hürriyet, Habertürk, Posta, Anadolu Gazetesi şu başlıklar altında haberi verdi:

Posta Ankara: Açılış kurdelasını Numan Kurtulmuş kesti

Habertürk Anakra: Kurtulmuş ortak yayına katıldı

Sabah Ankara: ASY Medya’ya hayırlı olsun jesti

Hürriyet Ankara: Açılış kurdelasını Kurtulmuş kesti

Anadolu Gazetesi: Yerel Medya Güçlenirse Demokrasi güçlenir


Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Arka Sokaklar efsanesi sona mı eriyor?
Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yerine final kararı aldı.

Haberi Oku