TV-Medya:
Melih Gökçek'ten hayırlı olsun jesti
 ASY Medya’nın çatısı altında bulunan Radyo Trafik Ankara’da ‘Başkanlar konuşuyor’ adlı programa katılan Melih Gökçek,  yayın sonrasında ASY Medya stüdyolarını gezdi.  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın’dan yayınlar hakkında bilgi alan Gökçek yeni stüdyoların hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulundu. 
Ahmet Saydam Yalçın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, çalışmaları hakkında Gökçek’e bilgiler aktardı. Teknolojinin son imkânlarını kullanarak radyo stüdyolarını oluşturduklarını söyleyen Yalçın,  Ankara halkının kendisine ve radyolarına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. 

İnternet haberciliği alanında öncü yayıncılık sergileyen Refleks Medya Genel Yayın yönetmeni Semih Aydın da internet gazeteciliğinin gücüne dikkat çekerek; önümüzdeki yıllarda internet gazeteciliğinin öneminin daha da artacağını belirtti.

Ahmet Saydam Yalçın ve Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni Semih Aydın ile ASY Medya bünyesinde yer alan Aşk fm, Ostim Radyo, Radyo Trafik Ankara, Refleks Medya Haber Merkezi ve Portacal Ajansı gezen Gökçek, çalışma ortamını ve son teknoloji ile donatılmış radyo stüdyolarını çok beğendiğini belirtti.

ASY Medya’nın yeni stüdyolarının açılışı geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından yapılmıştı.
Anahtar Kelimeler
Melih Gökçek

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Arka Sokaklar efsanesi sona mı eriyor?
Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yerine final kararı aldı.

Haberi Oku