TV-Medya:
Müge Anlı son bölüm izle. Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık 2013 bölümü

Müge Anlı, Müge Anlı izle, Müge Anlı canlı izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran itiraf, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık tek parça izle.

Müge Anlı bugün yepyeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Her programda bir kayıp veya bir cinayetin çözüldüğü Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yayınlanan bölümü ile de reytingleri alt üst etti. Müge Anlı 24 Aralık 2013 Salı tarihli son bölümünde İzmir Çiğli'de 63 yaşında hastaneye kaldırıldıktan sonra ölmesini gündemine aldı.

Zeki Konuk 63 yaşında İzmir Çiğli’de 12 gün önce fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor ve hastanede ölüyor. Aile  Zeki Konuk’un hangi adresten hastaneye kaldırıldığını Emniyet Müdürlüğünden  araştırdıklarında tanımadıkları bir adreste 2 bayan ve bir erkek le karşılaşıyorlar. 

Bu şahısların verdikleri ifadede Zeki Bey’i tanımadıklarını 1 gün önce sokakta tanıştıklarını ve haline üzülüp eve aldıklarını ertesi gün sabahta boğazında ekmek kaldığı için fenalaştığını ve hastaneye götürdüklerini belirtiyorlar. Fakat aile olayın peşini bırakmayarak araştırmaya devam ediyor ve bu şahısların evine babalarının daha önce yüklü miktarda ev eşyası aldığını öğreniyorlar.

Verilen ifadelere göre Zeki Konuk’un fenalaştığı evde bir gelin, bir kayın valide  ve o kayın validenin imam nikahlı yaşadığı bir bey kalmakta.

Gelinin(Seda) verdiği ifadeye göre 2.12.2013 tarihinde adres sormak için kendisine seslenerek nüfus müdürlüğünü sorduğunu kendisinin de cevap olarak “bende oraya gidiyorum beraber gidelim ” dediğini söylüyor.

Zeki Konuk “ikametgah vermem gerekiyor fakat eski adresim kapalı olduğu için ceza yiyeceğim” Seda Hanım’da cevaben “o zaman benim ikametgah adresimi vereyim de ceza yemeyin, sonra değiştirirsin” dediğini söylüyor. Daha sonrada karnının aç olduğunu ve bakacak kimsesi olmadığını söylüyor. Seda Hanım’da yemek ısmarlıyor ve kendi telefonunu verip ne zaman başın sıkışırsa ara diyor.

Daha sonra Zeki Bey’in 06.12.2013 tarihi saat 15:00 sularında kendisini aradığını “karnım aç sana geleceğim” dediğini kendisinin de “gel” dediğini ve adresini tarif ettiğini  bir müddet sonra geldiğini ve kendisinin yemek yapıp yedirdiğini ve kanepede uyuyakaldığını sabah 8:30 da kendisini uyandırdığını ilacını sorduğunu kendisinin de ilacın yerini gösterip tekrar uyuduğunu ifade etmiş . Bir süre sonra bir ses duyduğunu koşup baktığında  Zeki Beyin fenalaştığını, kan kustuğunu gördüğünü ve hemen ambulans çağırdığını daha sonra da öldüğünü öğrendiğini söylüyor. 

İmam nikahlı kayın validenin birlikte yaşadığı beyin de sabah birlikte kahvaltı yaparken Zeki Bey’in boğazından hırıltılar geldiğini duyduğunu ve bağırdığını bunun üzerine   ambulans çağırdıklarını ve sonra öldüğünü öğrendiğini söylüyor. Kayın valide de buna benzer bir ifade veriyor.

Seda Hanım Müge Anlı canlı  yayınına  bağlanarak bütün yaşananların sadece yaşlı bir adama yapılan masumane yardımlar olduğunu belirtti.

Yarın merak edilen özellikle neden o eşyalar alındı ve kime alındı  ile ilgili tüm soruların cevabını bekliyoruz.


Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından ATV'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler,Haber, Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. ATV Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca web sayfamızda ATV Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Atv'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

atv, 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş, 2002 yılında Ciner Grubu'na geçmiş ve Çalık Holding'e bağlı olarak yayın hayatını sürdüren ulusal televizyon kanalı.[1] Genel merkezinin bulunduğu Türkiye'de ve tüm Avrupa ülkelerinde izlenebilmektedir. Spor sunucusu Ender Bilgin'dir. atv Ana Haber Bülteni'ni haftaiçi Cem Öğretir, hafta sonları ise Şebnem Sunar Küçük sunmaktadır.28 Aralık 2011 tarihinde atv'nin bağlı olduğu Turkuvaz Medya Grubu, Ziraat Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu için yayın haklarını satın almıştır

uydu alıcısının marka modeline göre ; ' TP FREKANSI ' , ' ALIŞ FREKANSI ' , ' FREKANS ' , ' UYDU FREKANSI ' seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV HD frekansı olan ' 11896 ' değerini girin.
uydu alıcısının marka modeline göre ; ' TP FREKANSI ' , ' ALIŞ FREKANSI ' , ' FREKANS ' , ' UYDU FREKANSI ' seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV yeni frekansı olan ' 11791 ' değerini girin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku