TV-Medya:
Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa öldü mü? Mehmet Günsür ölüm videosu

Bu akşam Star TV'de ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl'ın 122. bölümünde neler olacak neler. Hürrem Sultan'ın fişteklemeleriyle birlikte Şehzade Mustafa ölüme doğru geldi. Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölüm videosu Spothaber.com'daolacak, ancak Şehzade Mustafa henüz ölmedi. Bir sonraki bölümlerde kuvvetle muhtemel ölecek.

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Süleyman'ıı muhteşem serüvenini ekranlara taşımaya devam ediyor. Entrikalardan vazgeçmeyen Hürrem Sultan, yavaş yavaş Şehzade Mustafa'nın sonunu hazırlar. Her zaman olduğu gibi Muhteşem Yüzyıl 122. bölümü sitemizde yerini alıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı.

Yarın akşama damgasını vuracak olan Muhteşem Yüzyıl yavaş yavaş da kendi sonunu hazırlıyor. Kanuni'nin Şehzade Mustafa'nın ipini çekmesine az bir zaman kala, Hürrem Sultan yine hain planlarını işe koştu. 122. bölüm fragmanı haberimizde.

Gerçek mührü ele geçirerek Kanuni'ye mektubu ulaştıran ve aslında yazılmamış şeyleri yazıldı gibi gösteren Hürrem Sultan, Şehzade Mustafa'yı boğdurmanın derdinde. Bu konuda Mihrimah Sultan'ın da işbirliğini kendisine çeviren Hürrem Sultan, oğlu Selim'i tahta çıkarmak için her yolu mübah görüyor. Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı Spothaber.com'da. Yarın akşam saat 20.00'de başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı haberimizde.

Muhteşem Yüzyıl'da heyecan dorukta. Dizinin 122. bölüm fragmanı yayınlandı.

Şehzade Mustafa'nın ağzından Acem Şahı Tahmasp'a yazılan mektuba Mihrimah Sultan'ın yardımıyla ele geçirdikleri mühür vurulur.

Mektubu gerçek sanan Acem Şahı'nın Şehzade Mustafa'ya cevaben yazdığı mektup ise Sultan Süleyman'ın eline geçer. Mehmet Paşa'ya mührün gerçek olup olmadığını araştırtan Sultan Süleyman, Tahmasp'ın mührünün aslı olduğunu öğrendiği mektubu okur.

Bu mektup Sultan Süleyman ile Şehzade Mustafa'yı geri dönüşü olmayan bir yol ayrımına getirir. Sultan Süleyman, Ebu Suud Efendi'ye durumu danışır ve aldığı cevap kararını vermesini sağlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku