TV-Medya:
O Ses Türkiye düelloları Tuğçe Gendigelen

Artık düellolara başlandı. Yarışma şimdi daha heyecanlı. Kendilerini seçmeleri için kıyasıya mücadele veren Jüri üyeleri zorla ikna ettikleri adeta savaşarak aldıkları yarışmacılarını eleyecek. Bu yıl yeni katılan Ebru Gündeş ile Athena Gökhan tecrübeli olan Murat Boz ile Hadise'den daha da heyecanlılar.

Tüm Türkiye'yi etkileyen dört dille şarkı söyleyen, kıvrak danslı Tuğçe Gendigelen dün akşam düelloya çıktı. Tuğçe'nin rakipleri de oldukça zor kişilerdi. Azarbaycan'dan katılan ikiz kardeşler Sevil ve Sevinç ile oldukça tecrübeli olan 40 yaşındaki Özden idi. yarışmacılar Demet Akalın seslendirdiği Türkan şarkısını söylediler.

Beklenen düello geldi. Sadece jüri üyelerini değil tüm Türkiye’yi etkileyen ikiz kardeşler(Sevil ve Secinç) ve yine muhteşem dansıyla Türkiye’yi etkileyen tüm dikkatleri çeken Tuğçe ve 40 yaşında katılan Özden Demet Akalın’ın şarkısı Türkan’la düellodaydılar.

Düello sahnesinde dört kadın birlikte muhteşem sahne gösterisiyle şarkı söylediler. Elenmesi en zor düello bu olmalı dedirten performans sergileyen yarışmacılar Ebru Gündeş’i çok zorladılar. Ebru Gündeş çok zorlanınca yardımcısının da fikrini alarak yoluna Tuğçe ile devam edeceğini söyledi. Elenen yarışmacıları isteyen olup olmadığı sorulunca butona basan olmadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku