TV-Medya:
O Ses Türkiye Göktuğ Varyozdöken-Burcu Es Düellosu beğenildi

Üçlü düelloların ardından sıra ikili düellolara geldi. İkili düellolarda Ebru Gündeş'in takımından Göktuğ Varyozdöken ve Burcu Söylemez sahneye çıktı.. Ebru Gündeş düelloda karşı karşıya getirdiği yarışmacılar için Mustafa Ceceli'nin Es şarkısını seçti.. 

İlk başta yarışmacıların çok takıldığını fakat sonradan arap atı gibi açıldıklarını söyleyen Gökhan herkesi güldürdü.. Gökhan Göktuğ'u çok beğendiğini söylerken Hadise aksine Burcu'yu çok beğendim dedi.. Tolga-Hamdi-Hasan Zülüf Dökülmüş Yüze Düellosu

O Ses Türkiye'de ikili düelloların ardından üçlü düellolara tekrar dönüldü.  Üçlü düello sırası Gökhan'ın takımına geldi.. Gökhan takımından  Tolga Gül, Hamdi Çeliktaş, Hasan Kurt'u üçlü düello için karşı karşıya getirdi..

Neşet Ertaş'ın ölümsüz eseri Zülüf Dökülmüş yüze şarkısını seslendiren Tolga, Hamdi ve Hasan salonu çok etkiledi.. Ebru Gündeş şarkıyı ve eşleşmeyi süper bulduğunu söyledi..

Gökhan Yiğidi öldür hakkını yeme diyerek O Ses Türkiye'de yoluna Hasan ile devam etti..

Bade Kaynar ve Esra Çapar'ın süper düellosu

Üçlü düellolardan sonra ikili düellolarda sıra Hadise'nin takımına geldi.. Hadise takımından Bade Kaynar ve Esra Çapar isimli yarışmacıları Sezen Aksu'un vazgeçilmez şarkısı Böyle Ayrılık Olmaz'ı seslendirdiler..

Murat Boz yarışmacıların performansının hatasız ve çok güzel olduğunu söyledi..Esra'nın ağladığını gören Hadise gözyaşlarına boğuldu.. Hadise O Ses Türkiye'de yoluna Bade ile devam etti..

 Güven Yüreyi -Abdullah Zorlu Sevdam Düellosunun kazananı Güven oldu

O Ses Türkiye'de üçlü düelloların ardından ikili düellolara geçildi... Murat Boz ikili düellolarda Güven ve Abdullah'ı karşı karşıya getirdi.. Zorlu Sevdam'ı çok güzel seslendiren Güven ve Abdullah salondan büyük alkış aldılar...

Ebru Gündeş ve Hadise bu düellonun harika olduğnu ve Murat Boz'un çok zor bir durumda olduğnu söylediler.. Murat Boz O Ses Türkiye'de yoluna Güven Yüreyi ile devam etti...

Abdullah'ı takımına katan jüri üyesi ise Gökhan oldu...

Tuğçe Gendigelen-Azeri ikizler Sevil-Sevinç ve Özden'in harika düellosu

O Ses Türkiye'de beklenen an geldi Tuğçe Gendigelen, Azeri ikizler Sevil Sevinç ve Özden Çavuş gibi üç tane birbirinden iddialı çok güçlü sese sahip olan yarışmacılar sahneye çıktı.. 

4 tane güzel ve birbirinden güzel sesi sahneye çıkartan Ebru Gündeş'in işi çok zor görünüyor.. Demet Akalın'ın Türkan şarkısını seslendiren Tuğçe- Azeri ikizler ve Özden resmen sahneyi inletti..

Gökhan Ebrucum seni tebrik ediyorum tarihi bir düello oldu dedi.. Ebru Gündeş bu dakikanın geleceğini uzun zamandır vokal koçum ile konuşuyordum dedi. Hadise ve Gökhan ise elenecek yarışmacılar arasında takımına katmak istedikleri bir isim olduğnu söylediler.

Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de yoluna Tuğçe Gendigelen ile devam etti...Azeri İkizler Sevil-Sevinç ve Özden'i takımına katmak isteyen jüri üyesi olmadı...

Eren-Emre-Alperen Duman Düellosunun kazananı Emre Oldu

Üçlü düello sırası Murat Boz'un takımına geldi.. Murat Boz üçlü düello için Eren-Emre-Alperen'i seçti. Eren-Emre ve Alperen için Duman şarkısını seçen Murat Boz yarışmacılarının şarkıyı çok güzel seslendireceklerinden emin oludğunu ve zor bir seçimin kendisini beklediğini söyledi..

Duman şarkısını Emre-Eren ve Alperen öylesine güzel seslendirdilerki bütün salonu etkilediler.. Çok güçlü sese sahip olan bu üç yarışmacı şarkının finalinde son vuruşu yaptı..

Hadise bu şarkı da Eren kendisini bulamadı fakat Alperen ve Emre bu şarkıda çok parladı dedi..  Zor bir karar vermesi gereken Murat Boz vokal koçuna danışdıktan sonra O Ses Türkiye'de yoluna Emre ile devam edeceğini söyledi..

Elenmenin eşiğinde olan Eren ve Alperen'i takımına katmak isteyen jüri üyesi olmadı..

Müge-Burcu-Savaş Let The Sunshine Düellosu

Üçlü düellolarda sıra Gökhan'ın takımına geldi.. Gökhan üçlü düello için Müge-Burcu-Savaş üçlüsünü seçti.. Size en baba şarkıyı seçtim diyen Gökhan yarışmacılarının Let the sunshine şarkısını çok hissederek söylebilirlerse kendisini çok zorlayacağını söyledi..

Ebru Gündeş bu performanstan sonra gönlümün bir kazananı var ama o bana kalsın dedi.. Gökhan ise çalıştığımızdan çok daha iyi bir performanstı dedi.. Gökhan bundan sonra ki yoluma devam etmek istediğim bir isim var ama vokal koçumdan da bir fikir almam lazım dedi..

Vokal koçundan da tam düşündüğü gibi bir fikir geldiğini söyleyen Gökhan yoluna Müge ile devam etti.. Burcu ve Savaş'ı takımına almak isteyen jüri üyesi olmadığı için iki yarışmacı elendi..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku