TV-Medya:
O Ses Türkiye Hasan Doğru Melis Cansu düello video izle. The Phantom of the Opera

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin Caruso performansı yüzünden çok beklediği isim tenor Hasan Doğru dün akşam düello için sahneye çıktı.

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği isim Hasan Doğru bu akşam düello için sahneye çıkacak.

Mütevazi halleriyle herkesin gönlünü kazanan Hasan iki bayana karşı mücadele verecek. Gökhan bu üçlü düello için The phantom of the opera şarkısını seçerek herkesi şaşırttı. 


 

Hasan sahneye çıktığında yine o güzel sesi ile izleyen herkesi büyüledi. Zorlu rakiplerini bir adım ile geride bırakan Hasan salondan bol bol alkış aldı. Performans bitiminde karar veremeyen Gökhan için performans bir kez daha tekrarlandı. 

Gökhan bu mükemmel düellonun ardından Hasan Doğru ile yoluna devam edeğini söyledi. Melis ve Ceylan elenmenin eşiğinde kaldıktan sonra Murat Boz ve Ebru Gündeş seçim butonuna bastılar. Melis için döndüklerini söylen Murat Boz ve Ebru Gündeş yarışmacıyı takımlarına katmak için ellerinden geleni yaptılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku