TV-Medya:
O Ses Türkiye Nur Cennet Uçar Seni Sana Bırakmam VİDEO

O Ses Türkiye'nin dün akşamki bölümünde sahne alan Nur Cennet Uçar söylediği 'Seni Sana Bırakmam' şarkısıyla büyük beğeni topladı.

O Ses Türkiye Eşleşme'de Elvan Özyurtlu ile karşılaşan Nur Cennet Uçar 'Seni Sana Bırakmam' adlı parçayı seslendirdi.

Geçen sezon O Ses Türkiye'den tavırları sebebi ile elenen Nur Cennet bu sezon Gökhan'ın takımında canlı yayınlara kadar gelmeyi başardı ve Ebru Gündeş'in takımından Elvan ile karşı karşıya geldi.

Elvan'ın 'Yıkıla Yıkıla' isimli şarkı ile çıktığı O Ses Türkiye Sahnesine Nur Cennet 'Seni Sana Bırakmam' isimli parça ile çıktı.

Hadise, Elvan'ı çok beğendiğini söyledi ve Murat ile birlikte Nur Cennet'in şarkıyı söylerken kendisini duymadığını düşündüklerini ifade ettiler. Gökhan yarışmacısı Nur Cennet için duyumu ile ilgili bir sorun olduğunu düşündüğünü söyledi.

SMS sonuçlarında Elvan % 33, Nur Cennet ise %67 oy aldı.

CEYLAN KOYNAT SAHNEYİ YIKTI GEÇTİ
 

O Ses Türkiye dün akşam yepyeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Kocası Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından yarışmada yer alıp almayacağı büyük merak konusu olan Ebru Gündeş'in programda bulunması hayranlarını sevindirdi.

O Ses Türkiye'nin 24 Aralık Salı akşamı yayınlanan bölümünde Adını sen koy şarkısını seslendiren Ceylan Koynat bütün salonu etkiledi. Güzel bir sese sahip olan Ceylan Adını sen koy şarkısı izleyen herkesi adeta büyüledi.

O SEs Türkiye bire bir eşleşmelerinde Onur keskin ile karşılaşan Ceylan Koynat seslendirdiği Adını sen koy şarkısı ile bir sonraki tura adını yazdıran isim oldu.İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de Bire Bir dün akşam bütün hızıyla başladı. O SES TÜRKİYE Bire Birler kimler arasında olacak? Haftalar süren düellolardan sonra O SES TÜRKİYE yarışmasında Bire Birler bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O Ses Türkiye'de Bire Birler ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

O Ses Türkiye'de yeni aşama Bire Bir! O Ses Türkiye'de düellolardan sonraki etap olan Bire Bir için jüri üyeleri kendi takımında bulunan yarışmacılardan iki tanesine ayrı iki parça seslendirir. O Ses Türkiye'nin Bire Bir safhasında ayrı ayrı performanslarından sonra değerlendirme sonrasında bir yarışmacı yarışmaya devam ederken diğeri O Ses Türkiye'ye veda etmiş oluyor. O Ses Türkiye'de yeni etapta Bire Bir çarpışmalarından kimler sıyrılacak kimler veda edecek? O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda yıldızlaşan Hasan Doğru'nun Bire Bir performansında neler yapacak? O Ses Türkiye 24 ARALIK SALI Bire Bir yarışmalarını aşağıdaki linkten tek tek izleyebilirsiniz.

Ebru Gündeş'in O Ses Türkiye'ye katılıp katılmayacağı merak konusu idi. Ebru Gündeş,yarın canlı yayınlanacak ve bundan sonra yayınlanacak tüm O Ses Türkiye programlarına katılacak. Sevilen sanatçı, 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programında ise yer almayacak.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku