TV-Medya:
O Ses Türkiye-Öznur, Berkay, Sevcan, Anlatamam Görmen Lazım izle

O Ses Türkiye dün akşam gerçekten mükemmel performanslar sergilendi. Tüm jüri üyeleri yarışmacılarını elemekte çok çok zorlandı ve çoğu kez asistanlarına danıştı. Asistanlarıyla birlikte bile seçim yapmakta zorlandı. Murat Boz'un takımının seslendirdiği anlatamam görmen lazım adlı şarkı da ise yarışmacılar birbirlerine oyunlar yapıp adete bir klip seyrediyormuş havası verdi.

Öznur, Berkay ve Sevcan'ın sahne show'undan Murat Boz'un haberi yokmuş. Murat Boz yarışmacıları arasında seçim yapmakta zorlandı. Elenen yarışmacıların tekrar diğer jüri üyeleri tarafından seçilme formatı oldukça iyi oldu. Hem seçim yapmak zorunda kalınarak güzel seslerin yarışmadan tamamen elenmesi de engellenmiş oluyor. 

Ayrıca daha önce takımına isteyipte başkasına kaptıran jüri üyeleri içinde bir fırsat oluyor. Elenen yarışmacıları diğer jüri üyelerinden birden fazlası isteyince yine kararı yarışmacı vererek hangi takıma gitmek istediğini kendisi seçiyor. Bu sırada jüri üyeleri kendi arasında yine bir mücadele veriyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku