TV-Medya:
O Ses Türkiye skeci 3 Adam... İbrahim Hadise rolüyle kırdı geçirdi... Video

Star TV ekranlarında Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak tarafından hazırlanıp sunulan eski adı 3+1 yeni adı 3 Adam olan programın ilk konuğu sevilen şarkıcı Murat Boz. Komedi dolu bir tanıtım fragmanı videosu çeken 3 Adam kahkaha tufanı yarattı. 3 Adam Murat Boz.

Star TV ekranlarının sevilen gece şovu 3+1, yeni dönemde Star TV ekranlarında 3 Adam olarak yayınlanacak. Yılmaz Erdoğan'ın ün kazandırdığı BKM Mutfak oyuncularından Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu 3 Adam'ın yeni sezonunun ilk programı olacak olan bu haftaki bölüme yakışıklı oyuncu Murat Boz konuk olacak. Üstelik Murat Boz bunun için bir de tanıtım fragman videosu çekti.

O gece 3 adamda neler oldu neler. İbrahim Büyükak Hadise oldu, Eser yenenler ise Gökhan Özoğuz... Murat Boz kendisini oynadı ve Oğuzhan da Ebru Gündeş kılığına girdi. Murat Boz'un gerçek hayatta sevgilisi güya yarışmacı oldu ve kahkaha tufanı yarattı. İşte 3 Adam O Ses Türkiye yarışmasından o bölüm Spothaber.com'da.


3 Adam programı yarın akşam saat 23.30'da başlıyor. İlk programına yarın start verecek olan süper 3'lü, ilk konuklarında da bir hayli iddialı. O Ses Türkiye jüri üyelerinden Murat Boz, yarın akşama damgasını vuracak.

3 Adam'ın konuğu yarın Murat Boz. Murat Boz ile sunucular Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak bir de tanıtım fragman videosu çekti. Murat Bos konuk benim dediktens sonra mizansen olarak programın şimdi olmadığını söyleyen 3'lüye bozulur ve manejerimle konuşun diyerek gider.

İşte 3 Adam O Ses Türkiye videosu Spothaber.com'da:

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku