TV-Medya:
O Ses Türkiye son bölüm Yeni sezon 16 Eylül 2013

Aylardır merakla beklenen O Ses Türkiye 3. sezonuyla ekranlara geldi.  O Ses Türkiye 3. sezon yarışmacılarıyla hem kulaklara hemde gönüllere hitap etti.

O Ses Türkiye yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı. Yarışmanın ilk dakikalarında gelen yarışmacılar pek beğenilmedi. Programın ortalarına doğru O Ses Türkiye jürileri arasında amansız bir yarışmaçı kapma yarışı başladı.

Öyle ki Hadise'nin bir yarışmacıyı Murat Boz'un elinden almak için sarf etmediği söz kalmadı. Showun bir parçasımıdır bilienmez ama Hadise yarışmacılara olmadık yöntemler ve sözler kullandı..
Yarışmanın ilk dakikalarında gelen yarışmacı İbrahim'e odama gel, evime gel sözleriyle dikkat çeken Hadise istediğini elde etti ve İbrahim'i kendi takımına kattı.

Rıdvan Çelenk -Sarı Gelin.. Yeni Cem Adrian

O Ses Türkiyeye öyle bir yarışmacı geldi ki Cem Adrian'ı aratmadı. Her ses tonunun başarıyla çıkaran yarışmacı bütün jüri üyelerini hayretler içinde bıraktı..

İlk başta jüri üyelerinden beğenen olmadı. Fakat Rıdvan pesten bir anda tiz'e aniden öyle kolay çıktı ki o anda bütün jüri üyeleri döndü..

Hatta sahneye iki kişi çıktı sana jüri üyeleri döndüklerinde karşılarında sadece Rıdvan Çelenk'i buldu.. Rıdvan Çelenk Murat Boz'un takımına katıldı.

Ayla Büklüm Büklüm

Ayla Balyemez Sezen Aksu'nun Büklüm Büklüm şarkısını seslendirdi. Ayla'nın performansını bütün jüri üyeleri çok beğendi..

Hadise Ayla'yı takımına katmak için elinden ne geliyorsa yaptı. Hatta dolabında ki kıyafetleri bile vereceğini söyledi..

Ayla'yı isteyen bir diğer jüri üyesi ise Ebru Gündeş idi.. Ebru Gündeş Hadise kadar kendini paralamadı.. Ayla Ebru Gündeş'i seçti..

65

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku