TV-Medya:
O Ses Türkiye'de Ayda Finale çıktı!... Ayda Mosharraf Erkam'ı böyle eledi. Süper Video İzle

Erkam ile Ayda Mosharraf...İki güçlü isim. Büyük düelloda karşı karşıya. Yüzde 40 yüzde 40 oldu. Hangisininki yanarsa o kazanacak... Ve Ayda kazandı!.. Erkam Gitti!..

İŞTE AYDA MOSHARRAF'IN YARI FİNAL PERFORMANSI

  

Erkam ilk şarkısı ile büyük beğeni topladı. Salon Erkam Erkam sesleri ile inliyor. Erkam'ın performansı çok beğenildi.

Sırada Erkam'ın rakibi Ayda var. İki güçlü isim kapışıyor. Erkam mı Ayda mı? Erkam da gitse, Ayda da gitse yazık olacak. İki çetin cevizden biri kırılacak.

Ayda Mosharref büyük yetenek. Final için çaba gösteren Ayda, yine müthiş söylüyor. "Beni benden alırsan seni sana bırakmam." İbrahim Tatlıses şarkısı ile büyülüyor...

Jüri'den İlk Performanslara ilişkin yorumlar:

Hadise: Erkam sahneye çıkınca Hülya'ya baktım...Bugüne kadar sahneye çıkan en karizmatik erkek sensin bence. Çok etkileniyorum ne yapayım, çok karizmatik.

Mustafa Sandal, "Üç dört haftadan beri hatasız oynuyor."

Hadise; "Karizmatik adam, karışma yorumuma. Ayda İbrahim Tatlıses'in bir parçasını okumak yürek ister, özgüven ister. Bunlar sende var, tebrik ediyorum. Tebrikler."

Hülya Avşar: "Ayda resmen şarkıları ezerek ve sonunda da galip çıkarak okuyor. Hani vardır ya şarkıyı döver döver bitirirsin. Ben senin geçen gün okuduğun isyanı bütün gün dinliyorum arabada. Çok başarılısın. Burada aksi birşey söylemek mümkün değil, Erkam, çok yakışıklısın. Sen de nasıl bakacağını öyle iyi biliyorsun ki...O yanağı, o dudağı...Hem bakışlarında hem şarkı söylemenle. Sahneye İbrahim Tatlıses ve Mahsun Kırmızıgül'den sonra yakışıklılıkta beni etkileyen yok. Biz özlüyoruz öyle karizmatik isimleri. Bak bak doyamıyoruz. Ben Ayda mı, Erkam mı seçemiyorum.

Mustafa Sandal: "Ben Ayda'yı geçen sene de çok beğenerek izliyordum. İsyana kadar kendisini yeterince gösteremedi. İsyanda şarkıyı anlayarak okumaya başladı. Hem fiziği, güzelliği ile hem sesi ile çok hoşuma gidiyor. Erkam ise müthiş. Son dört haftadır şarkıları hatasız okuyorsun. Cesaretle şarkılara kendi yorumlarını da sokuyorsun. Sendeki o grafik, koçun olarak beni çok mutlu ediyor. Geri kalan kısmı ile ilgili ben konuşmayım. Sahne karizman, enerjin ile ilgili Hülya Avşar ve Hadise gerekli yorumları yaptılar. Beni her defasında gururlandırıyorsun.

Murat Boz: "Erkam etkilemeyi başarıyor ama Ayda Türkiye için çok özel ve önemli bir ses. Bunun üzerine basa basa söylüyorum. İngilizce söyleyebilen, Türkiye'ye gelmiş, Türkçe şarkıları nağmelerle söyleyen bir ses. Benim takımımda olduğun için gurur duyuyorum. Sonuçta kazanan finale gidecek. Bu ülke şimdi böyle Ayda gibi bir ses kazandı şimdiden."

 Erkam ikinci şarkısında da çok başarılı. Eninde Sonunda Benim Olacaksın.. Gül döktüm yollarına!..

Erkam salonu coşturuyor. Ayda salonu coşturuyor...Büyük düello...Erkam mı Aydar Mosharraf mı?

Ayda, Evlerinin Önü Boyalı Direk!..

Göz göz olmuş ciğerlerim kanıyor. Müthiş ses, müthiş kabiliyet. Murat Boz oynayarak Ayda Mosharraf'a eşlik ediyor.

Şarkı bitti, "Bir daha bir daha" tezahüratı.

Oylamaya az kaldı. Ayda mı, Erkam mı? Hangisi elenirse yazık olacak. İkinci performanslar sonrası söz jüride:

Hadise: Ayda her seferinde şaşırıyorum. Bunu da mı okuyabiliyor, böyle diyorum. Seni Ayda, sahnelerde görmek isterim. Erkam'a bakmıyorum, yorum da yapmayacağım.

Hülya Avşar: Sen aldın başını gittin. Sen elensen de koptun. Bu sesi bu yorumu Türk halkı kolay kolay unutmaz ve bırakmaz diye düşünüyorum. Erkam için yine aynı şeyi söylüyorum. Bizim sahnelerimizde yakışıklı erkek kalmadı. (Murat Boz ve Mustafa Sandal'a bakarak) Pardon, lafım size değildi...Sözüm meclisten dışarı. Sahnelerin yakışıklı erkekleri ya sinemacı oldu, yönetmen oldu. Ayda bu işi yapacak. Erkam da yapacak. Bu yolda yürüyecek her ikisi de. Ayda da Erkam da oldu artık. Erkam da Ayda da almış başını gitmiş.

Acun Ilıcalı: Oy patlaması yaşanmış...

Salondan tezahürat: "Erkam, Erkam..."

Acun Ilıcalı: Oylamada son bir dakika. Ayda mı, Erkam mı? Mustafa Sandal ile devam ediyoruz.

Hülya Avşar: Bence en az üç dört star çıkarttık.

Mustafa Sandal: "Bu eşleşmelerden dolayı kendimi tebrik ediyorum. İyiki de böyle olmuş. Yolun açık, önün açık, Ayda. İyi bir prodüktöre ihtiyacan olursa, ben...Şaka yaptım. Erkam, ben seni finalde görmek istiyorum güzel kardeşim. Şimdiden hayırlı olsun.

Murat Boz: Ayda ile çok çalıştık. Ayda İngilizce şarkılar söyleyen ve İngilizce şarkılar söylemeye alışmış bir ses. Ona Türkçe nameler yaptırmaya çalıştık. Yılmadan çalıştı ve başardı. Erkam'ı da tebrik ediyorum. Koçu da Mustafa Sandal, öyle kolay değil o işler istersen çalışma. Maalesef Erkam veya Ayda, biri elenecek.

Acun Ilıcalı: Hülya Avşar yok...Şu anda ciddi derecede gergin olduğundan arka taraflara geçti.

Hülya Avşar: Arkamdan konuşma. Şaka yapmıyorum, inan şaka yapmıyorum, kalbim gerçekten dayanacak gibi değil.

Acun Ilıcalı: Orada hava nasıl?

Hülya Avşar: Burada durum ortada. Erkekler Ayda, bayanlar Erkam diyor.

Acun Ilıcalı: Stüdyoda alkış testi yapmak istiyorum; Erkam diyerler alkışlasın...(Salonda çoşku patlaması, Erkam için büyük gürültü.) Ve Ayda diyenler...O da yüksek volümlü. Erkam ve Ayda sesleri neredeyse eşit.

Acun Ilıcalı: En son birer cümle de sizden. Erkam sende söz.

Erkam: Mustafa Sandal üzerimde emeği çok büyük. Hepsine teşekkür ediyorum. Hülya Avşar ve Hadise gibi dünya çapında güzellikler ve Murat Boz gibi bir karizma karşısında şarkı söylemek zordu hakikaten.

Ayda Mosharraf: Şarkı söylemek ve sahnede olmak benim için bambaşka birşey. (Heyecandan ağlıyor Ayda...)

Acun Ilıcalı: O Ses Türkiye'nin başladığı günden bu yana çok konuşulan iki isimde Ayda ve Erkam. İki iyi yürekli yarışmacımız sahnede. Takdir seyircimizin. Oy veren herkese teşekkürler. Ve şimdi finale kim gidiyor? Erkam mı Ayda mı? Ve işte sonuçlar...

Ayda Erkam kafa kafaya...Yüzde 40 yüzde 40...Kimin ışığı yanarsa o kazanacak...Ve sürpriz sayılabilecek bir sonuç:

Ayda Mosharraf kazandı!..Erkam elendi. Ayda Mosharref yarı finalde!

 

 

 

 

 

 

Mustafa Bozkurt Ertunç Tuncer çekişmesinin nasıl sonuçlanacağı belli gibi. Protest müziğin ağır isme Ahmet Kaya'nın tarzını kendisine adapte ederek büyük beğeni toplayan Mustafa Bozkurt, ezer geçer.

Erkam Ayda düellosu ise nasıl sonuçlanır bilinmez. Ayda çok güçlü bir ses, performansları ile internette bir numara oldu. Erkam ise büyük beğeni toplayan güçlü bir yarışmacı. Hangisi kazanır hiç belli değil. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal markaları ve Star TV ekranlarında büyük heyecan.

Onur ise yarışmanın bir başka ilginç ismi. Barış Akarsu stili takılıyor. Barış Akarsu'nun annesi, O'nu oğluna çok benzetiyor ve Rahmetli Barış Akarsu'nun Onur stiliyle yaşıyormuş gibi olduğunu söylüyor. Geçen hafta, Barış Akarsu'nun annesi ve Onur karşılıklı olarak uzun süre ağlamışlardı. Onur ilginç tarzı ile birinciliği alamayacak olsa da O Ses Türkiye 2013'le parlayan isimlerden biri olmayı garantiledi gibi.

VE YARI FİNAL DÜELLOLARI BAŞLIYOR!..

Acun Ilıcalı, "Üç kameramız iptal. Kameraların olduğu yerlere seyircileri almışız. Bu kadar dolu salon. Gerçekten tarihi bir gün yaşıyoruz, bu akşamın sonunda dört finalist ortaya çıkacak. Jüri üyeleri ile konuşacağız."

Hadise: Tek yarışmacım kaldı. Bir alkış istiyorum benim için ve Selin için. Allah bizi nazarlardan kem gözlerden korusun."

Acun Ilıcalı: "Senin yarışmacını en sona koyduk. Allah korusun yarışmacın kalmaz filan...Hadise geçen yarışmada ağlıyor...Seyircilerimiz de ne kadar duygusal demiştir. Aslında yarışmacısı kalmadı, onun için ağlıyordu."

Hadise: "Selin'in sesi çok güzel. Ben Türk halkına güveniyorum. Ne olur oylarınızı eksik etmeyin."

Mustafa Sandal: "Bütün hafta düşündüm. Erkam ile Mustafa finaldeydi. Hayalim bu. Şu ana kadar inanılmaz performanslar seyrettik. Şu ana kadar katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum."

Acun Ilıcalı: "Hülya Avşar büyük sürprizle iki yarışmacı getirdi."

Hülya Avşar: "Herkes bunu normal kabul ediyor da sen kabullenemiyorsun. Ben bugün çok heyecanlıyım. Hak eden kazanacak. Gelen sms'ler çok adaletli. Yarışmacıların adına hepinize çok teşekkür ediyorum."

Acun Ilıcalı: "Yarı Finale üç yarışmacı ile katılan Murat Boz'da söz."

Murat Boz: "Bana kalsa üç yarışmacımın da kazanmasını sağlarım. Üçü de çok çalışıyor. Ben halkıma güveniyorum. Üçünü de finale taşırlar diye ümit ediyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku