TV-Medya:
Pis Yedili 77.bölüm fragmanı izle.. Rüzgar fırtınaya döndü..

Rüzgar Pis Yedili'ye dahil olma çabasından. Trafo olumlu düşünürken Cimbom aynı görüşte değil. Rüzgar ise bu guruba girmeye çalışıyor. 

 

Günçiçek Fatih ile görüştü ve kendisini rahat bırakmasını ve yeni hayat kurmasını söyler. Peki bu durumu annesine nasıl anlatacak Günçiçek annesi malum Fatih'i damat olarak görmeyi çok istiyor ama Günçiçek için Fatih defteri çoktan bitmiştir. Günçiçek'in hayatına girecek olan isim ise Rüzgardır.. Rüzgar sadece Günçiçek'in hayatına girmek ile kalmayacak eksilen Pis Yedili'nin boşluğunu doldurmaya çalışır.

 

 

Ceyhun ise Zeynep ile Elçin arasında sıkışıp kalmıştır. Elçin hissetmiştir Zeynep'in başına bela olacağını aynen de öyle olmuştur. Zeynep beğeniyordurdur Ceyhun'u ama Ceyhun bunun farkında değil. Elçin ise kadınsal duyguları ağır bastığı için hissetmiştir Zeynep'in duygularını..

 

 

Trafo ve Karabiber aşkı.. Söylenecek çok söz yok çünkü olmadı bu aşk. Yakışmadılar birbirlerine.. Bir an önce farklı bir olay olmalı ve bu ikisi iki iyi arakadaş olarak hayatlarına devam etmelidirler. Yapmacık bir aşk oldu. Bu benim fikrim tabikide.. Hoş Songül'de benimle aynı fikirde olacak ki bunların ilişkilerine onay vermiyor.

 

Bakalım Rüzgar Pis Yedili'ye dahil olacak mı?

 

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku