TV-Medya:
Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm (11.) tek parça Full HD izle SBSV

Tilki’yi kurtarabilmek için Savaş’ın planladığı oyuna alet olan Aylin, tıpkı Tilki gibi tüm gücünü kaybeder. Nihat, yaptığı çalışmalar sonucunda Tilki’yi kurtaracak aşıyı bulmayı başarır. 

Aşının bulunmasına sevinen Sevgi ve Mehmet Aylin’in başına gelenleri duyunca bir kez daha hayal kırıklığına uğrarlar. Bu kez hem Tilki’nin hem de Aylin’in hayatı tehlikededir… 

Planladığı kötü oyunla Tilki ve Aylin’in hayatını tehlikeye atan Savaş bununla yetinmez, Gürcan, Zeynep ve Burak’ı Büyük Abi’ye teslim etmeye karar verir. 

Ancak Meltem’den aldığı bir haber Savaş’ın tüm hesaplarını alt üst eder. Başının belada olduğunu anlayan Savaş, Levent’i kullanarak bu beladan kurtulmaya çalışır.

Savaş’tan çocukların yerini öğrenen Büyük Abi harekete geçer. Kendilerini bekleyen tehlikeden habersiz olan ailede ise, Aylin ve Tilki’nin başlarına gelenler yüzünden büyük bir gerginlik yaşanır. 

Bu Aylin ve Tilki aşkının en büyük sınavı olacaktır. Aylin ve Tilki, tüm bu kötü olayları geride bırakabilmek için zor bir kararın eşiğindedirler.

Sana Bir Sır Vereceğimdizisi bu cuma günü niye oynamadı merak ediyorsanız sebebi yayın gününün değişmiş olması. Sana Bir Sır Vereceğim bu haftadan itibaren 22 Eylül Pazar günleri ekrana gelecek. Bugün akşam yayınlanacak Sana Bir Sır Vereceğim'in yeni bölümünde heyecan bir an olsun düşmeyecek.

Aylin, korkunç bir seçimle yüz yüze geliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi onu bu seçime zorlayan da Barış. Sana Bir Sır Vereceğim 11. bölümdeTilki gücünü kontrol altına alamadığı için görünmez olarak kalıyor. Mehmet, Tilki için "Sonsuza kadar görünmez kalacak hali yok ya!" dese de Nihat'ın endişeleri vardır. Çocukları kurtarmak isteyen Nihat'ın şimdi hedefi Tilki'yi iyileştirecek aşıyı bulmaktır.

SANA BİR SIR VERECEĞİM FOX TV CANLI İZLE

Aylin Tilki'den tamamen umudunu kesmiştir artık. Sana Bir Sır Vereceğim'in bu akşam ki bölümünde Aylin Tilki'den vazgeçecek.  Aylin'nin Tilki'den vazgeçmesinin sebebi ise Tilki'nin Çağla ile beraber çekilmiş fotoğraflarıdır.

Tilki Aylin'in vazgeçmesine anlam veremez ve Aylini tüm gücüyle herşeyin bir oyun olduğuna inandırmaya çalışır. Fakat Aylin bir kere yıkılmıştır fotoğrafları görünce. 

Tilki kendini affettirmek için Aylin'e romantik bir sürpriz hazırlar. Aylinin kafası iyice karışır bu sürpriz sonrasında.. 

Aylin ve Tilki'yi bekleyen asıl sürpriz doğumgününde yaşanacaktır..

Tilki gerçekten hırsız mı? Sana Bir Sır Vereceğim 12. bölümüyle Cuma akşam izleyicileriyle buluşacak. İşte Sana Bir Sır Vereceğim 12. bölüm fragmanıve yeni bölümde yaşanacaklar

EKİN KOÇ'U TANIMAYANLAR İÇİN TİLKİ YANİ EKİN KOÇ KİMDİR?

Murat Boz’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç 27 yaşında olup 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı  oyuncunun boyu 1,70 cm ve göz rengi kahverengidir. Ekin Koç 35 buçuk atölyesi öğrencisi olup, Vahide Gördüm ve eşi Altan Gördüm’den dersler alan oyuncu şimdi ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynayacak.Doğum Yeri:Antalya

Doğum Tarih:1992

Yaşı:21

Boyu:1.70

Kilosu:68 kg üzeri 

Göz Rengi:Kaverengi

Saç Rengi:Siyah

Burcu:Bilinmiyor 

Eğitim:Konservatuar

Mesleği:Oyuncu,manken,fotomodel,sunucu

Höbileri:Spor yapmak,seyhatat etmek,gezmek,eğlenmek,müzik dinlemek,internet sörf yapmak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku