TV-Medya:
Şefkat Tepe son bölüm izle (137.bölüm)

Samanyolu Televizyonun heyecanı hiç eksilmeyen dizisi Şefkat Tepe'de heyecan dorukta. Şefkat Tepe son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için linkimiz haberimizin içinde yerini aldı. Şefkat Tepe 137.bölüm izle. Şefkat Tepe son bölüm izle.

Merakla beklenen Şefkat Tepe 137. son bölüm yayınlandı. Şefkat Tepe 137. son bölümde aksiyon heyecan hız kesmiyor. Şefkat Tepe 137. son bölümü soluksuz izleyeceksiniz. Şefkat Tepe 137. son bölümde Celil Cemal başkanı asıyor. Şefkat Tepe 137. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

ŞEFKAT TEPE 137.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Sevenlerinin merakla beklediği Şefkat Tepe 137. son bölüm yayınlandı. Şefkat Tepe 137. son bölüm seyircisini ekran başına bağladı. Şefkat Tepe 137. yeni bölüm operasyon sahneleriye geceye damgasını vurdu. Şefkat Tepe 137. son bölümde Celil Cemal Başkan'ı asıyor. Dicle bomba konulan araçta patlayarak ölüyor. Şefkat Tepe 137. yeni bölüm ile ilgili tüm merak edilenler burada. Şefkat Tepe 137. son bölümü sitemiz spothaber.com.tr'den izleyebilirsiniz...

Şefkat Tepe 137.bölüm özeti izleSamanyolu tv canlı izle,Şefkat tepe 138.bölüm fragmanı Şefkat tepe canlı izle,Şefkat Tepe hd canlı izle,Küre tv canlı donmadan bedava izle,Şefkat tepe yeni bölüm izle,Şefkat Tepe 138.bölüm fragmanı izle,Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı hd izle,stv canlı izle

Şefkat Tepe canlı izlemek için sitemizdeki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.Samanyolu tv canlı izle,Şefkat tepe canlı izle,Şefkat Tepe hd canlı izle,Küre tv canlı donmadan bedava izle,Şefkat tepe yeni bölüm izle,Şefkat Tepe 137.bölüm canlı izle,şefkat tepe video haber canlı donmadan bedava izle

Şefkat Tepe yeni bölüm Cumartesi akşamına damga vuracak. Şefkat Tepe 137. bölümde seyircileri korkunç bir tuzak, hafızasını kaybeden Serdar Komutan ve FBI ile El-Kaide arasındaki amansız savaş bekliyor. Şefkat Tepe dizisinin yeni bölümünü internetten izlemeyi tercih ediyorsanız haberin sonundaki "Şefkat Tepe Canlı İzle" ve "Şefkat Tepe Full İzle" linklerini kullanabilirsiniz. İşte Şefkat Tepe yenii bölümden detaylar...

Şefkat Tepe 137. Bölüm Özeti: 
Aslı, Şahin ve Dicle, kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulur. Naza ise Serdar’ın intikamını almak için harekete geçerek Cemal’i yakalar ve Celil’e teslim eder. Cemal’i kurtarmak için pusu kuran örgüt üyelerinin karargahta 13 askeri şehit etmesi Sungurlar Timi’ni harekete geçirir. Yaşananlar üzerine Suriye’ye giren Celil ve Sungurlar Timi, Şefkat Tepe yeni bölümde Cemal’in peşine düşer, ancak ardı ardına gelen tuzaklar Tim’i zor durumda bırakır.

Şefkat Tepe son bölümde hafızasını kaybeden Serdar Komutan ise başına gelen olaylar karşısında sürpriz bir karar alır. Canlı bomba tuzağıyla çalkalanan Suudi Arabistan’da işler karışır. Amerikan vatandaşlarının yoğun olarak bulunduğu ülkede yaşanan ve El Kaide’nin üstlendiği belirtilen baskınlar ve canlı bomba tuzakları FBI’yı harekete geçirir. Ülkeye giren FBI’ya karşı El-Kaide üyeleri yeni planlar hazırlar.

Şefkat Tepe Canlı İzle (137. bölüm Samanyolu Tv canlı dizi izle, saat: 20.30) 

 

 

ŞEFKAT TEPE 137. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aslı, Şahin ve Dicle, kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulur. Naza ise Serdar’ın intikamını almak için harekete geçerek Cemal’i yakalar ve Celil’e teslim eder. Cemal’i kurtarmak için pusu kuran örgüt üyelerinin karargahta 13 askeri şehit etmesi Sungurlar Timi’ni harekete geçirir. Yaşananlar üzerine Suriye’ye giren Celil ve Sungurlar Timi, Cemal’in peşine düşer, ancak ardı ardına gelen tuzaklar Tim’i zor durumda bırakır. Hafızasını kaybeden Serdar Komutan ise başına gelen olaylar karşısında sürpriz bir karar alır. Canlı bomba tuzağıyla çalkalanan Suudi Arabistan’da işler karışır. Amerikan vatandaşlarının yoğun olarak bulunduğu ülkede yaşanan ve El Kaide’nin üstlendiği belirtilen baskınlar ve canlı bomba tuzakları FBI’yı harekete geçirir. Ülkeye giren FBI’ya karşı El-Kaide üyeleri yeni planlar hazırlar.

 

 

ŞEFKAT TEPE 134. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Naza’nın kendisini kandırdığını ve oğlu yerine başka bir bebek verdiğini öğrenen Celil çılgına döner. Yeniden eski günlerine dönen Celil, Naza’yı diri diri tabuta koyar.

Bu sırada örgütle Savama Ajanları, ilçeyi karıştırır ve Sungurlar’ı zor durumda bırakacak planlarını devreye sokar. İlçe karışır ve halk sokaklara dökülerek Sungurlar’ı istemediğini haykırır. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen saldırı sırasında siviller vurulur ve olay Sungurlar’ın üzerine yıkılmaya çalışılır. Fakat Sungurlar’a kurulan tuzak bununla sınırlı değildir.

 

ŞEFKAT TEPE 133. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şefkat Tepe 133. bölümde Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. Diğer yandan merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır. Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer. Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. Bu arada Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.

 

ŞEFKAT TEPE 132. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Naza ölmek üzeredir. Serdar ve ekibi Naza’yı kurtarmak için her şeyi yaparlar ama sonuç değişmez. Naza, hastaneye gitmezse ölecektir, Doktor ise çaresizdir. Öte yandan Aslı ve Havin kadın tacirlerinin elinde satılmak üzereyken, AİDS testi için hastaneye götürülür. Yolda Havin kaçarken Aslı, Kasım tarafından rehin alınır. Diğer yandan Yusuf, Şahin’e son oyununu oynar ve Şahin’in üzerine bir cinayet daha yıkar

Şefkat Tepe 128. bölümde neler yaşanmıştı?

Suriye’nin Rojava bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar. Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin’i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır.  

İşte heyecanın bir an bile eksik olmadığı Şefkat Tepe’nin 128. bölümünde cevap bulan sorular:

Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye’nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır. Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek? Celil’in akıbeti ne olacak? Şahin’i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku