TV-Medya:
Seksenler yeni 71. bölüm izle.. Seksenler Trt 1 canlı HD seyret

Klasik bir Türk ailesinin yaşamını konu alan eğlenceli bir dönem sit-com'u... Sosyal hayattaki değişim, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediği gözler önüne seriliyor. Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk... Çocuklar; sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecek.


SEKSENLER CANLI İZLE

Çekirdek Aile

Rasim Öztekin: Fehmi - Dizinin yaşlı yarı otoriter babası Fehmi'dir. Ahmet, Çağatay ve Nazlı'nın babasıdır.

Özlem Türkad: Rukiye - 3 çocuk annesi Rukiye daima çocuklarının düzgün kişilerle arkadaşlık kurmasını ve evlenmelerini ister.Tabii bir'de SSK'lı bir işe girmelerini.

Şoray Uzun : Ahmet - Dizide en göze çarpan karakterlerden biridir. Ne kadar söylemek istesede bir türlü Gülden'e açılamayan Ahmet Seksenler'in o çekingen erkeklerini temsil eder. 2012 gösteriminde Ahmet'in Gülden ile evli olduğu görülür.

İlker Ayrık: Çağatay - Dizinin genç ve tecrübesiz futbolcu olma hayalini kuran karakteridir. Çağatay Lise'de okur fakat o okumaya değil daha çok futbol oynamaya isteklidir.Fanatik Fenerbahçelidir. Daha sonra okulu bırakmış Pastacı Sami'nin yanında çalışmaya başlamıştır. Dizinin 2012 gösterimli bölümlerinde Seçil ile evli olduğu görülür.

Yasemin Çonka: Nazlı - Ahmet ve Çağatay'ın kardeşi. Nazlı 2012 gösterimli bölümlerde Niyazi ile evlendiği ve bir çocuklarının olduğu gözükür.Nazlı üniversiteye gitmektedr, ancak Rukiye, SSK'li bir oğlan ile evlenmesi yönünde baskı yapmaktadır.

Ceyhun Fersoy : Şahin - karakteridir. Almanya'dan gelmiştir. Dövüzli askerlik için geldiği Türkiye'de yaşamaktadır. Türkiye'nin 80'li yıllarına şahit olur. Elvan'a aşıktır. 2012 gösteriminde yer almaz.
Geniş Aile

Ayşe Tolga : Gülden - Ahmet'in aşık olduğu ve bir türlü açılamadığı Nazlı'nın lise çağındaki arkadaşıdır. Dizinin 1980 gösteriminde Ahmet'e yüz vermese 1983 yılında nişanlanıp 1984 yılında evlenirler. 2012 gösteriminde de Gülden'in Ahmet'le hala evli olduğu ve bir çocuğu olduğu görülür.

Pelin Akil: Seçil - 2012 yılındaki gösterimlerde Seçil Çağatay ile evli olarak gözükür.Seçil solcu bir insandır ve sürekli bekçi veya polis peşindedir. Bu yüzden Rukiye onu evde istemez. 1980 İhtilali sonrası yurt dışına kaçmıştır.

Vural Çelik : Niyazi - Ergun Niyazi'ye Dümbüllü der.Tiyatro ve Sinema'da oynamaktadır. Mahalle'de bir tiyatro grubu kurmuştur. Dizinin 2012 gösterilen bölümlerinde Nazlı ile yeni boşanmıştır.

Gülseren Gürtunca : Necla - Gülden'in annesidir. tek istedği kızının zengin, kariyer sahibi elit biriyle evlenmesidir.
Esnaf

Serhat Kılıç : Ergun - Ahmet'in arkadaşıdır ve bir Plak dükkanı vardır. 2012 gösterimli bölümlerde ise Müteahhit olduğu görünür.Ergun Nazlı'yı sevmektedir ve bunu Ahmet'e nasıl söyleyeceğini bilemez.

Berat Yenilmez : Sami - karakterini canlandırır. Mahallenin pastacısıdır. Pastahane işletmektedir. Balkan göçmenidir. Nabıyon Beya sözü ile oldukça ünlüdür.

Nejat Birecik : Recep - Berberdir. Siyasi sorunları kişisel sorunmuş gibi görür.

Necmi Yapıcı : Mesut - karakterini canlandırır. Kahvehane sahibidir. Eskiden Bucaspor'da oynamıştır. Mahalleliye sık sık futbol anıları anlatır.

Tahsin Taşkın : İdris - karakterini canlandırır. Mahallenin balıkçısıdır.

Aşkın Şenol: Mustafa - Manavdır. Sürekli mahallleliye kötü şakalar yapar. Dizinin ilerleyen bölümlerinde şakalarını azaltmıştır.

Can Kalaycıoğlu : Simitçi - Sami'nin pastanesinin önünde sürekli simit satar. 12 Eylül İhtilali ile içeri girmiş, çıkınca ise nohutlu pilav satmaya başlamıştır.

Faruk Sofuoğlu : Bahtiyar - Kasaptır.Adana'lı olduğu için Adana Demirspor'u tutar.

Ayberk Atilla : Mehmet - Mahallenin bakkalıdır.
Diğer Karakterler

Suzan Kardeş : Fatma - Sami'nin annesidir. Yeni gelinleri sık sık eleştirir.

Munis Düşenkalkar : Şükriye - Sami'nin karısıdır.

Begüm Öner :Elvan - Sami'nin kızıdır. Almancı Şahin'e Aşıktır. Okulu bırakmış, babasının yanında çalışmayı tercih etmiş, ancak daha sonra yeniden liseye başlamıştır.

Tolunay Donat : Nurten Yukarı kattaki komşudur. Ve mahallenin en dedikoducu kadınıdır.

Mehmet Elmas : 46'lık Basri olarak anılır ve olacakları önceden tahmin edebilir. Ne iş yaptığı konusu hala bir sırdır.

Osman Büyükercan : Alper Ülkücüdür. İlerleyen bölümlerde Çınaraltı Futbol Kulübünü kurmuştur.

Eray Yasin Işık : Nevzat Komünisttir. Niyazi ile birlikte Tiyatro Grubu kurmuşlardır.

Emin Gümüşkaya : Hasan Sıkı yönetim komutanıdır. Emekli olacağı sırada darbe olmuştur. Daha sonra emekli olup, mahalle muhtarı olmuştur.

Aydın Sarman : Susmuş Karakteri ile diziye katılmıştır. Hiç Konuşmamaktadır. Hakkında Çeşitli Rivayetler Ortaya Atılmış Hatta Mahalleliler onun Ajan olduğunu Bile Düşünmektedirler.Gerçek adının Züleyman olduğu ortaya çıkmıştır. Susmuş 54. bölümde Aşık Mahzunu Şerif'in Mevlam Bana'yı söylemiştir. Ancak daha sonra bir daha konuşmamıştır. Neden konuşmadığı ise bir sır konusudur.

Onur Dilber : Laz Komiser Rıza - Mahallede Bulunan Karakolun Amiridir. Haritadan yer beğen Selahattin ve İşiniz gücünüz riv riv riv repliği tanınır.

Haci Ali Konuk : Bekir - Mahallenin Erzurumlu bekçidir. Polis olmak istemiş ancak boyu 1 cm küçük olduğu için bekçi olarak kalmıştır.

Atilla Arcan : Şinasi - Belediye başkanıdır.Mahallede eksik istemez.

Hakan Bulut : Butik Ali - Mahallenin satıcısıdır. Bana her şeyi de ama sözüyle ünlüdür.

Özlem Balcı : Yıldız - Mesut'un karısıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku