TV-Medya:
Star TV canlı izle Kardeş Payı 3. bölümü full izle. Tamekran HD yeni bölüm seyret

Star TV canlı izle Kardeş Payı 3. bölümü full izle. Bu hafta Kardeş Payı dizisi ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Geçen hafta Trabzonspor Juventus maçından dolayı yayınlanmayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in müthiş dizisi Kardeş Payı, bu akşam saat 22.15'te Star TV ekranlarında olacak. Bu hafta Kardeş Payı dizisi yayınlanacak mı? Müdavimleri geçen hafta Kardeş Payı'nın 3. yeni bölümünü izleyememişlerdi, zira Trabzonspor maçı vardı. Bu hafta nihayet yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Kardeş Payı dizisi 22.15'te Star TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Star TV canlı izle Kardeş Payı 3. bölümü full izle.

Geçen haftanın heyecanla beklenen maçı Trabzonspor Juventus maçı saatler 22.05'te Star TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıktı. Bu yüzden de merakla beklenen Kardeş Payı dizisi bu akşam yayınlanamadı. Kardeş Payı 3. bölüm ne zaman yayınlanacak? Star TV'de bu akşam Kardeş Payı dizisi yerine maç var. Kardeş Payı bitti mi?

Bu akşam Star TV'de 3. yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Kardeş Payı dizisi neden yok? Yoksa Kardeş Payı dizisi bitti mi? Trabzonspor Juventus maçı olduğu için Kardeş Payı dizisi yayınlanmıyor, bugün aynı gün ve saatte yeni bölüm yayınlanacak. Kardeş Payı bitmedi.

Bu akşam Star TV'deki maçtan etkilenmeyecek olan Kardeş Payı, ikinci yeni bölümü ile huzurlarınızda olacak. Star TV'de saat 22.15'te başlayacak olan yeni bölümde, Metin, Ali ve Feyyza'nın maceralarına devam edeceğiz... Kardeş Payı canlı izle Star TV linki Spothaber.com'da. Bu akşam Aramızda Kalsın'ın yeni bölümü yayınlanamadı, zira Trabzonspor Juventus maçı gerçekleşiyor. Kardeş Payı canlı izle Star TV'de saatler 22.15'te olacak. Kardeş Payı canlı izle Star TV.

Kardeş Payı, geçen hafta ilk kez izleyici ile buluşmuştu. Bu akşam ise 2. yeni bölümüyle yine Star TV ekranlarında yerini alacak. Trabzonspor Juventus maçı, ardından da 22.15'te ilahi komedya başlayacak. Kardeş Payı yeni fragmanı Spothaber.com'da. Yeni bölüm ne zaman? Yarın akşam Star TV'de.

STAR TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...
 


Star TV'de başlayan Kardeş Payı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde şaka şamata eğlence ve komedi hız kesmeden devam ediyor. Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı Spthaber.com'da. Star TV'nin çiçeği burnundan dizisi Kardeş Payı ilk bölümü ile izleyicileri kendine çekti. Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Jimnastikçi babanın 3 çocuğu olan Metin Ali Feyyza'nın hikayesi Kardeş Payı'nda, Kardeş Payı Star TV'de, fragmanları Spothaber.com'da. Star TV'de start alan ve ilk bölümü ile yaratıcı bir senaryoya imza atan Kardeş Payı dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Düğün Dernek film başarısı sonrası, dizi sektöründe de çığı açacağa benzeyen Kardeş Payı dizisinin 2. bölüm fragmanı Spothaber.com'da.


Star TV ekranlarına gelen ve özellikle zeki seyirci kitlesine hitap eden Kardeş Payı, ilk bölümü ile izleyicinin merakını giderdi. Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı izlemek için Spothaber.com'da kalın. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için Kardeş Payı 1. bölüm izle. Youtube'da yüksek kaliteli izleyebileceğiniz Kardeş Payı 1. bölüm linki Spothaber.com'da. Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı. 

Star TV ekranlarının 0 kilometre dizisi Kardeş Payı, bugün tüm orijinalliği ve yaratıcılığıyla izleyicisi ile buluştu. Kardeş Payı 1. bölüm tekrar izle, yeniden HD izle. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yepyeni dizisi Kardeş Payı, bakalım Düğün Dernek gibi tutacak mı?

Sinema filmi olan Düğün Dernek filminde büyük başarı yakalayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, aynı başarıyı TV'de de göstermeyi planlıyor. Kardeş Payı isimli yepyeni dizi yarın akşam Star TV ekranlarında başlıyor. Kardeş Payı 1. bölüm tekrar izle. İlk bölüm full izle linki dizi bittikten sonra Spothaber.com'da olacak.


Star TV ekranlarında Aramızda Kalsın dizisinden sonra izleyicisi ile buluşacak olan Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? Yarın akşam 1. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in baş rollerini oynadığı Kardeş Payı dizisinin ne zaman başlayacağını mı merak ediyorsunuz? O halde sizler için söyleyelim, zira çok ama çok az zaman kaldı.  İşte Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da.


Star TV ekranlarının en yeni dizisi Kardeş Payı'nın ne zaman başlayacağını merak eden izleyici kitlesi için ayrıntılar Spothaber.com'da. Kardeş Payı ne zaman başlıyor? İşte fragmanı.... Kelime Oyunu yarışmasının Ali İhsan Varol'unun da yer aldığı Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in baş rollerinde oynadığı Kardeş Payı dizisi 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 22.45'te başlayacak.

Star TV ekranlarının yepyeni dizisi Kardeş Payı ne zaman başlayacak? Çalgı Çengi, Düğün Dernek ve İşler Güçler'den sonra şimdi de Kardeş Payı dizisinde bir arada olan iki kafadar Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı ne zaman başlayacak? İşte fragmanı Spothaber.com'da.


Kardeş Payı dizisinde izleyici ile buluşacak olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, İşler Güçler, Çalgı Çengi ve Düğün Dernek projelerinden sonra bu yeni dizide bakalım nasıl bir performans sergileyecek. Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? İşte Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in filmlerinden sonra dizileriyle ekranlarda olmaya hazırlanıyorlar. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kardeş Payı 13 Şubat Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında yerini alacaktır.

Ahmet Kural Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı 'nın yayın günü belli oldu. İşler Güçler dizisiyle büyük beğeni kazanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı'nın çekimleri başladı.

Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği dizi, 13 Şubat Perşembe akşamı başlıyor. İkinci kuşakta, yani Aramızda Kalsın dizisinden sonra ekrana gelecek olan dizi, şimdiden büyük bir kitle tarafından merak ediliyor.
 
ONLAR SIRADAN TESİSATÇI DEĞİLLLER!
 
Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.
 
Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku