TV-Medya:
STV canlı izle (Ötesiz İnsanlar izle) donmadan internetten canlı izle

20 Şubat 2014 Perşembe günü Samanyolu TV'nin yayın akışı. Samanyolu TV'de bugün ne var? Bugün Samanyolu TV'de yayınlanan dizilerin, filmlerin saat saat listesine ulaşmak için konumuzu takip edebilirsiniz..İşte 20 Şubat 2014 Samanyolu TV Yayın akışı.

 

STV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

06:00 Merhaba Yenigün
Günün ilk ışıklarıyla başlıyor serüven. “Merhaba Yenigün” sizi yeni günün dinamiğine hazırlıyor. Dünün haberleri yeni fikirlerle şekilleniyor. Manşetler, son gelişmeler ve köşe yazarlarının yorumlarıyla gündeme dair bildiğiniz her şeyi tazeleyin. “Merhaba Yenigün”, Mahmut Filizer"in sunumuyla her sabah canlı yayınla ekranda.


07:30 Tv Filmi
Dizi Film


08:30 Sağlıcakla
Samanyolu TV"de sağlığınızla ilgili tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz ve önemli tavsiyeler alabileceğiniz yepyeni bir program başlıyor. Prof. Dr. Erdoğan Kunter ve Perihan Savaş"ın sunumlarıyla canlı yayınlanacak “Sağlıcakla”, alanlarında uzman hekimler ile hafta içi dört gün izleyicileri ekran başına davet ediyor. Sağlıkla ilgili A"dan Z"ye her türlü konuda bilgi alabileceğiniz programda, sizler de canlı yayına katılırken, merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilece...


10:10 TV Filmi


11:45 TV Filmi
Dizi Film


13:00 Beşinci Boyut
Hafta içi her gün Samanyolu TV'de...


14:20 Yeşil Elma
Ev hanımlarının gözdesi Oktay Usta"nın mutfağı adeta ünlüler geçidi. Sinema, sanat ve televizyon dünyasının parlayan isimleri hafta içi her gün bu mutfakta! Oktay Usta benzersiz tariflerine keyifli sohbetini de eklemeyi ihmal etmiyor. Ve işte fırından yeni çıkmış, tadı damağınızda kalacak enfes bir program daha!


16:45 Beşinci Boyut
Hafta içi her gün Samanyolu TV'de...


18:00 Ana Haber Bülteni
Dünya dönüyor, gündem sürekli değişiyor. Samanyolu Ana Haber Bülteni, günün çarpıcı başlıklarını doğru ve tarafsız biçimde ekrana taşıyor. Gündemdeki olaylar, merak edilenler ve yaşananların perde arkası. Hepsi, Kemal Gülen"in sunumuyla her akşam canlı yayınla Samanyolu"nda.


18:50 İki Dünya Arasında
Savaşla parçalanan hayatlar, normale dönmeye çalışan kalpler ve sınır ötesinde filizlenmeye çalışan bir aşk. Sahra ve Selim. Hayatın kör noktalarından geçen iki idealist arkadaş. Zaman ilerliyor, hayat kabuk değiştiriyor. Onlar için umut yeniden doğuyor. İki dünya arasında kalan yaşamların hikayesi.


19:45 İki Dünya Arasında
Savaşla parçalanan hayatlar, normale dönmeye çalışan kalpler ve sınır ötesinde filizlenmeye çalışan bir aşk. Sahra ve Selim. Hayatın kör noktalarından geçen iki idealist arkadaş. Zaman ilerliyor, hayat kabuk değiştiriyor. Onlar için umut yeniden doğuyor. İki dünya arasında kalan yaşamların hikayesi.


20:50 Ötesiz İnsanlar
“Bin yıl sürecek” iddiasıyla başlayan bir süreç… Aradan on yıl bile geçmeden hükmünü yitirirken ardında yüz binlerce mağdur, gelecekleri ellerinden alınmış, on binlerce gözü yaşlı genç kız bırakan keyfi uygulamalar… Ve çok geç dönülen yanlışlar…Gözü yaşlı mağdurlardan biri Elif… Tek suçu, yaşadığı toplumun, kültürün ve elinde büyüdüğü babanın onu köleleştirme isteği karşısında dik durmak olan, dimağını, doktor olma hayalleriyle süsleyen, adı gibi naif, tertemiz bir genç kız...
 
23:00 Küçük Kıyamet
Hayatın içinden GERÇEK HİKAYELER iki ayrı hikaye tek bölümde KÜÇÜK KIYAMET Samanyolu TV"de

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku