TV-Medya:
Survivor 2014 ne zaman başlayacak. Survivor'un yeni yarışmacıları

Heyecanlı ve çekişmeli geçen ada hayatı başlamak üzere Acun Ilıcalı yeni sezon Survivor için yeni isimlerle anlaşmaya başladı bile.. Yarışmaları ve ada hayatı izleyenleri  ekranlara kilitlemeyi başarıyordu. Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı bu yıl yarışmalar için nasıl hediyeler verecek acaba.. Ahh keşke bende orda olsaydım ne kadar güzel dedirten hatta hayran bırakan ödüller bu yıl daha da ilgi çekici olacak. Hayal sınırlarını zorlayacak..

 Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda Pascal Nouma, Ümit Karan gibi futbolcuların, Nihat Doğan, Mustafa Topaloğlu gibi şarkıcıların, Özge Ulusoy, Irmak Atuk gibi mankenlerin yarıştığı bir kadro kurmuştu.Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Survivor’ın yeni sezonunun kadrosu yavaş yavaş oluşturuluyor. Ünlü yapımcı Ilıcalı, Panama’da gerçekleştirilecek Survivor için ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan’a teklif götürdü.Ilıcalı, yeni Survivor için bu kez milli sporcu ve tescilli güzellerden oluşan sürpriz bir kadro oluşturuyor.

Görüşmeler olumlu!

Survivor kadrosunda yer alması istenen bir başka isim de Muhteşem Yüzyıl'da oynayan Serenay Aktaş oldu. Alınan bilgiye göre her iki isimle de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği belirtildi.

Acun Ilıcalı, Panama'da yapılacak Survivor için 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu'na teklif yaptı. Milli voleybolcu Duygu Bal ile anlaşan ve Survivor'ın bu yıl 'olimpik tatta' olmasını isteyen Ilıcalı, Londra Olimpiyatları'nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın'la da el sıkıştı. Ünlü yapımcının son bombası ise 1990'lı yılların ünlü popçusu Burak Kut. Kut'un teklife "Evet" dediği iddia ediliyor.

 Yaptığı programlarla adı "ekran sihirbazı"na çıkan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda Pascal Nouma, Ümit Karan gibi futbolcuların, Nihat Doğan, Mustafa Topaloğlu gibi şarkıcıların, Özge Ulusoy, Irmak Atuk gibi mankenlerin yarıştığı bir kadro kurmuştu. Acun Ilıcalı'nın ikna ettiği yeni isim ise Burak Kut oldu.
 
Acun Ilıcalı, yeni Survivor için bu kez milli sporcu ve tescilli güzellerden oluşan sürpriz bir kadro oluşturuyor. Acun Ilıcalı, Panama'da yapılacak Survivor için 2012 Türkiye Güzeli Açelya Samyeli Danoğlu'na teklif yaptı. Milli voleybolcu Duygu Bal ile anlaşan ve Survivor'ın bu yıl 'olimpik tatta' olmasını isteyen Ilıcalı, Londra Olimpiyatları'nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın'la da el sıkıştı.
 
Ünlü yapımcının son bombası ise 1990'lı yılların ünlü popçusu Burak Kut. Kut'un teklife "Evet" dediği iddia ediliyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku