TV-Medya:
Survivor 2014 yarışmacıları kimler olacak. 2014 Survivor ne zaman başlayacak

Acun ılıcalı 2014 Survivor yarışması için yeni sezonda hangi isimlerle anlaştı Acun Ilıcalı ve ekibi harıl harıl bu sezonki Survivor için çalışıyorlar. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması bu sezon ne zaman başlayacak. 3 aylık zor bir mücadele sonrasında müthiş bir ödül birincisini bekliyor olacak. Aralarda verilen ödüllerde cabası olacka tabi.

2014 Survivor ünlüler takımı yarışmacıları kimler sorusu üzerine Acun Ilıcalı'nın açıkladığı iki isimden birincisi, Fenerbahçe Bayan Voleybol takımında oynayan güzel voleybolcu Duygu Bal olurken ikinci isim ise geçen sezon yarışmacılarından olan Larrissa Gacemer'in eşi Burak Gacemer olduğunu açıkladı.

2014 yılı Survivor yarışmasının birincisine tamı tamına 500.000 TL büyük ödül var. 6 sezondur survivor ünlüler gönüllüler yarışması olarak büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen survivor bu yıl ne zaman başlayacak.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışması serisi devam ediyor. Her sezon farklı isimlerle zorlu ada şartlarında yarışan Ünlüler ve Gönüllüler takımlarındaki yarışmacılar zor günler geçirerek birinci olma çabası içine giriyorlar.

Fenerbahçe'deyken yıllarca Alex de Souza'nın tercümanlığını yapan Samet Güzel'e yarışma için teklifte bulunan Acun Ilıcalı'nın, bu teklifine Samet'in sıcak baktığı iddia ediliyor.

Önümüzdeki günlerde kadro ile ilgili Acun Ilıcalı'nın açıklama yapması bekleniyor.

Survivor yarışmasında hangi ünlülerin yer alacağı ile ilgili kesin bir şey olmadığını belirten Acun Ilıcalı, voleybolcu Duygu Bal ile üç ay önce görüştüğünü doğruladı ve tekrar görüşeceklerini belirtti.

Daha önce görüştüğü iddia edilen, Alex'in tercümanı Samet, Burak Gacemer ve Asuman Krause için "Onlarla hiç görüşmedik" diyen Acun Ilıcalı ardından da şu sözleri söyledi: Görüşmedim derken, kendi aramızda bir şeyler konuşuyoruz. Olabilir de. Yok deyip bu sefer götürürsem yalancı duruma düşmeyeyim. Hakikaten bir karar vermedik.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku