TV-Medya:
Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2014 ne zaman?

Survivor ne zaman başlayacak?  Survivor 2014'te mi başlayacak?  Survivor'a katılacak ünlüler belli oldu mu?  Survivor'a katılmak için yapılması gerekenler?  Survivor'a katılma şartları nelerdir?  Survivor'ı Acun Ilıcalı mı sunacak?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor her yıl büyük bir heyecanla beklenmekte ve takip edilmektedir.2013 Yılının birincisi Hilmi Cem olurken 2014 yılında kimlerin olacağı ise merak konusu olmaya başladı.

2014 Survivor çekimleri Panama'da veya Dominik'te yapılacak olup geçen sene gibi 2014 yılında Survivor Mart ayı içerisinde yayınlanması beklenmektedir.Kesin ve net bir tarih olmasa da büyük oranla Mart ayında başlayacaktır.

2014 yılı Sruvivor Ünlüler takımında kimler katılacak?

Önümüzdeki sezon için Acun Ilıcalı çalışmalara başladı. Star Tv için yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını yeniden yapacak. Peki yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında kimler olacak?

Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı buldu...

Acun Ilcalı Survivor Ünlüler Gönüllüler için ilk yarışmacıyı belirledi.Fenerbahçe'de Alex de Souza'nın tercumanlığını yapan "Doğru mu Samet" olarak akıllarda kalan Samet Güzel gelecek sezon Survivorda yarışacak...Bakalım başka hangi ünlüler yarışmaya dahil olacak...Yeni isimleri ilerleyen zamanlarda buradan yayınlayacağız...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku