TV-Medya:
Tuğçe Gendigelen elendi mi? O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen performansları

Tuğçe Gendielen kendi şarkısını kendi seçti bir de üstüne şarkının sözlerini değiştirdi. Tuğçe Gendigelen'in kendine öz güveni sonunda fena patladı. O Ses Türkiye'de şok elenme. Tuğçe Gendigelen neden elendi?

O Ses Türkiye'nin iddialı isimlerinden bir tanesiydi Tuğçe Gendigelen. Düellolarda arkadaşlarını eleyerek Bire Bir'lere gelmeye hak kazandı. Ama Tuğçe finale adını yazdıramadı.

O Ses Türkiye'ye muhteşem dansı, kendine olan özgüveni ve sesiyle damga vurdu Tuğçe Gendigele. Tuğçe Gendigelen Bire Bir'lerde Elvan ile eşleşti. 

Tuğçe Gendigelen her zaman olduğu gibi farklı bir tarzda farklı bir kostümle çıktı izleyici karşına. Euphoria adlı parçayı seslendirdi ama ne seslendirme Tuğçe parçanın sözlerini kendi kendine değiştirerek söyledi. 

Hadise sözlerin değiştirrildiğini söyleyince Ebru Gündeş şok oldu. Üstüne üstlük Ebru Gündeş'in seçeceği bir parça yerine kendi istediği parçayı seslendirmesi de dikkat çekti. Anlaşılan o ki Ebru Gündeş bu duruma oldukça gerilmişti. 

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Elvan ise Anlayamazsın adlı parçayı seslendirdi ve bir haftalık çalışma sonucunda bu parçayı söylediğini vurguladı Ebru Gündeş. Elvan hiç duymadığı bir şarkıyı seslendirirken illa bu şarkıyı söyleyeceğim demediği halde Tuğçe'nin kendi istediği parçayı seslendirmesi Ebru Gündeş'in dikkatinden kaçmadı. 

Ebru Gündeş karar verdi ve karar verirkende hiç zorlanmadı ve gözü kapalı Elvan'ı seçti.

 

D.YorgunDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku