TV-Medya:
X Factor canlı izle Kanal D. İnternet linki canlı izle X Faktör HD seyret

Bugün Kanal D ekranlarında Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'sine inat başlayacak olan yepyeni yarışma programı X Factor yarışması start alıyor. One Direction grubunu da İngiltere'nin X Factor'ünden çıkaran format, tüm dünyada beğeni ile izleniyor. Türkiye'deki X Factor'ün jüri üyeleri ise Ziynet Sali, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan oldu. X Faktör canlı izle Kanal D linki Spothaber.com'da sizlerle.

Kanal D ekranlarında bu akşam X Factor star alıyor. En az O Ses Türkiye kadar iddialı bir yarışma geliyor.Kanal D canlı izle. X Factor canlı izle. X Factor ilk bölüm izle. X Factor izle. Kanal D donmadan kesintisiz izle. 

KANAL D CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Kanal D televizyon rehberini mı aramıştınız? Kanal D günlük TV programı ve yayın akışını görmek için doğru yerdesiniz. Bugün Kanal D'de hangi dizi, film veya program var? İşte 10 Şubat 2014 Pazartesi günü Kanal D yayın akışı...

06:45 GÜNAYDIN
İrfan Değirmenci ile Günaydın sabah haberleriyle gündemin nabzını tutmaya devam ediyor

08:45 DOKTORUM

10:30 PERİLİ KÖŞK
Yabancı Sinema

12:15 GÜN ARASI
Şule Zeybek'le gün arası haberleri...

12:30 KAYNANA GELİN SEDA'YA GELİN (YENİ BÖLÜM)
Gelinler mi haklı, kaynanalar mı?
Gelin Gülşah, kayınvalidesi Suna Hanım'ı neden vurdumduymaz olmakla suçluyor? Ceyda, kayınvalidesi Kadriye Hanım'ın dediği kadar kıskanç mı?
Günün galibi kayınvalideler mi olacak, gelinler mi? Mücadelenin oynanan oyuna da yansıyacağı bu bölümde, gelinler ve kaynanalar kıyasıya yarışacaklar. Acaba bu oyun etabında damatlar annelerini mi destekleyecek, eşlerini mi?
Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktüğü “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin” programı hafta içi her gün 12.30"da Kanal D"de…

15:15 EVİM ŞAHANE
Mimar Selim Yuhay"ın sunumu ve tasarımıyla yenilenen salon ve mutfak büyük bir değişime uğrayacak ve usta ekiple birlikte, hayallerdeki hale gelecek. “Evim Şahane” ayrıca, dekorasyon dünyasının yeniliklerini de ekrana taşıyacak.

17:00 ARKA SOKAKLAR
Yerli Dizi - Tekrar

18:50 KOCA KAFALAR

19:00 ANA HABER BÜLTENİ
Serdar Cebe ile Kanal D Haber, gündeme dair tüm ayrıntılarla ekranlarınıza gelmeye devam ediyor...

20:00 STAR IŞIĞI X FACTOR
 
Star Işığı X Factor'ün büyük ödülü tam 2 Milyon TL...
X Factor bomba gibi başlıyor. O Ses Türkiye yarışmasına rakip olarak X Factor başlıyor. Kanal D ekranlarında bu akşam start alacak olan yarışma programında güçlü performanslar var..
Star Işığı X Factor", pazartesi akşamı Kanal D'de başlıyor. Sunuculuğunu Kadir Doğulu'nun üstlendiği yeni yarışmada, jüri üyeleri Ziynet Sali, Armağan Çağlayan, Ömer Karacan ve Emre Aydın, Türkiye'nin yeni starını arayacak.
ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
ŞİMDİDEN BİRKAÇ FAVORİM VAR
"X Faktor" elemeleri başladı. Nasıl gidiyor çalışmalar?
- "X Factor" yayınlandığı her ülkede çok başarılı olan bir ses yarışması. Biz de çok iyi sesler, star ışığı olan gençler bulduk. 8 gün boyunca Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen sesleri dinledik. "X Factor"de yarışmacılar dört farklı kategoride yarışacaklar: Kızlar, erkekler, gruplar ve 27 yaş üzeri.
Umduğunuz sesleri bulabildiniz mi?
- Evet, bence çok iyi sesler bulduk. Şimdiden birkaç favorim var hatta...
Jüri üyeleri arasında çatışmalar oluyor mu, birbirinize karışıyor musunuz hiç?
- Çok fazla çatışma olmadı henüz, ama canlı yayınlarda ne olur bilemem tabii...
EMRE AYDIN
BU KADAR KEYİF ALACAĞIMI TAHMİN ETMEZDİM
Çekimler nasıl gidiyor, star adayları zorluyor mu sizi?
- Onlar değil ama görev zorluyor. Birine negatif şeyler söylemek kolay değil. Ben birine o kadar insanın önünde "hayır, iyi değildi" demeye alışkın değilim. Onun dışında bir sıkıntım yok. Hatta bu kadar keyif alacağımı da tahmin etmiyordum.
Jüri üyeliği için ilk teklif geldiğinde ne düşündünüz?
- Hayatını müzikle geçiren biriyim, hem maddi hem de manevi olarak... Bu da bir müzik yarışması, o yüzden çok ikilemde kalmadım, kabul ettim.
Siz yarışmacıları seçerken hangi kriterleri göz önünde bulunduruyorsunuz?
- Öncelikle iyi şarkı söyleyebiliyor mu, ona bakıyorum. Sonra bir star ışığı var mı, ben bir yapımcı olsam yola onunla devam etmek ister miyim diye düşünüyorum.
Sizin grubunuz hangisi?
- Eskiden benim de bir grubum olduğu için ben grup kategorisini seçtim.
ÖMER KARACAN
KALBİMİ EVDE BIRAKMAM GEREKİYOR
Çekimler nasıl gidiyor?
- O kadar heyecanlı geçiyor ki... Türkiye'de bu kadar güzel yeteneklerin olduğunu görmek, onları keşfetmek tarif edilmez bir mutluluk. Bu yarışmayı 2006 yılından beri hiç kaçırmadan izliyordum zaten, çok sevdiğim bir format. Ve şimdi ben de o formatın içindeyim.
Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz?
- Çok... Binlerce insan arasından 206 kişi seçtik, sonra 48'e indi sayı. Şimdi düşecek 12'ye... Doğru karar vermek için kalbinizi evde bırakmanız gerekiyor. Sonuçta biz Türkiye'nin yeni starını arıyoruz, duygusal davranamayız.
Seçim yaparken göz önünde bulunduğunuz en önemli kriter ne?
- Ben sahnede insanların para verip konserine gideceği, para verip CD'sini alabileceği bir star görüyor muyum, ona bakıyorum. Bu kadar basit benim için...
Herkese farklı bir yarışmacı grubu düşmüş, sizin grubunuz hangisi?
- Kızlar grubu... Süperler. Seyirciyi yerden yere vurdular. Kimi seçeceğim konusunda ciddi kararsızlık yaşadım. Benim kızlarım muhteşem.
Jüride zaman zaman çatışma oluyor mu?
- Bazı konularda ayrıldığımız oluyor. Ama bence asıl çatışma canlı yayınlarda başlayacak.
ZİYNET SALİ
JÜRİ ÜYELİĞİ ZOR İŞMİŞ
Nasıl gidiyor çekimler? Ne kadar oldu start vereli?
- Üç hafta oldu başlayalı. Çok iyi gidiyor. İngiltere'de düzenlenen yarışmayı zaman zaman takip ediyordum. Türkiye'deki versiyon için teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim. Aklımda televizyonculuk falan yoktu ama bu projeye "hayır" diyemezdim. Müzikle ilgiliydi çünkü...
Jüri üyeliği yapmak zor muymuş?
- Hiç dışarıdan göründü gibi değil gerçekten, zor işmiş. Özellikle benim için.
Neden?
- Normalde kimseye "Hayır" diyemezken çok büyük umutlarla gelen yarışmacıları elemekte zorlandım. Kendimi onların yerine koyuyorum, çok zor gerçekten.
Peki bu zorluğu nasıl aşıyorsunuz?
- Duygu kanalımı kapatıp mantığımı açmam gerekti. Bu da beni yordu açıkçası. Dört gruptan oluşacak yarışma. Erkekler, kızlar, 27 yaş üstü ve gruplar... Bana erkekler düştü. Sayıyı önce 12'den 6'ya indirdik, ileride ilk 3 kalacak. Yarışmacılarıma güveniyorum.
Diğer jüri üyeleriyle aranız nasıl?
- Ben bu kadar uyumlu bir jüri görmedim. Armağan zaten eski arkadaşım. Emre Aydın'la kısa süre önce tanışmamıza rağmen çok iyi anlaştık. Ömer Karacan için yorum yapmaya bile gerek yok.
KADİR DOĞULU
SUNUCULUĞUN KEYFİNİ ÇIKARMAYA BAŞLADIM

"X Factor"ün sunuculuğunu siz üstlendiniz. Çekimler sizin için nasıl geçiyor?
- Sunuculuk, benim için bir ilk. Ama işe çabuk ısındım ve keyfini çıkarmaya başladım. Birbirinden yetenekli yarışmacıları izlemek keyifli. Bir tek duygusal anları yaşamak beni zorluyor.
Yarışmacıları nasıl buldunuz?
- Genel olarak ilk röportajlar benden geçiyor. Sahneden önce konuşuyorum, sahne sonrası hepsiyle tekrar röportaj yapıyorum. Abileri, kardeşleri ve dostları gibi oluyorum. Destek olmak, ağlayana omuz vermek, heyecanı ve mutluluğu paylaşmak benim işim.
Siz yarışmacılarla daha içli dışlı oluyor, daha fazla iletişim kuruyorsunuz görev gereği. Peki gözlemlerinizi jüri üyeleriyle paylaşıyor, onlara fikir veriyor musunuz?
- Evet. Yemeklerde bir araya geldiğimizde fikirlerimi söylüyorum. Kendimi tutamadığım zamanlar oluyor yani.
 
Fatih Harbiye dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kadir Doğulu'nun sunuculuğunu üstelendiği yarışma progrmaı pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor..
 
Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”, Pazartesi akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. 
Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması  “X Factor-Star Işığı” 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D’de başlıyor.
“X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.    
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor.  “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL. 
SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

Anahtar Kelimeler
Canlı IzleX Factor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku