TV-Medya:
X Factor son bölüm full izle, X Factor 2.bölüm tek parça izle, (17 Şubat 2014 Pazartesi Kanal D)

Kanal D ekranlarında geçtiğmiz hafta Pazartesi günü başlayan Türkiye'nin yeni ses yarışması X Factor ikinci bölümüyle dün akşam karşımıza çıktı. 2 milyon TL'nin kazanacağı büyük ödüllü şarkı yarışması Star Işığı X Factor dün akşam yine çok şahane sesler çıktı ve jürilerden tam not alarak yarışmaya devam etme hakkı kazandılar. 

17 Şubat 2014 Pazartesi akşamı X Factor yarışmasını 2.bölümünde oldukça ilginç anlarda kaydedildi. Bir yarışmacı hooooo haaaa diyerek birşeyler söylemeye çalıştı sonrasında kusuru kendisinde değil mikrofonda buldu. Bu yarışmacı elbetteki tüm jüriden hayır cevabı aldı. X Factor'ün son bölümünde dün akşam yayınlanan 2.bölümünde oldukça başarılı seslerde vardı elbet. Bu yarışmacılarda jüri üyelerinde tam not alıp bir üst tura geçti.

Kanal D"nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “ Star Işığı X Factor” ilk bölümü ile ekrana geldi.
 
Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan"ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.
 
Programın ilk bölümüne İlyas Yalçıntaş damgasını vurdu. İlyas Yalçıntaş İncir adlı şarkı ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi başladı. İlyas Yalçıntaş şarkısı bittikten sonra uzun süre alkışlandı.

Kaynak: X Factor Star Işığı - İlyas Yalçıntaş - İncirler ( Süper ) - YouTube İzle haberi http://www.haberyurdum.com/mzgz2-x-factor-star-isigi-ilyas-yalcintas-incirler-super-youtube-izle-354555h.html#ixzz2tei68XiD 
<a title='haber' href='http://www.haberyurdum.com/'>Haber</a> 

“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye"nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.
 
“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
 
Kimin programa veda edeceği ise SMS"ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku