TV-Medya:
X factor son bölüm izle. 10 Şubat X Factor 1. bölümü izle. Şarkı yarışması X Factor ilk bölüm izle.

Kanal D ekranların dün başlayan muhteşem program X Factor ilk bölümünden itibareb sevenlerini ekranları başına kiltledi. Jüri üyeliklerini birbirinden değerli isimlerin yaptığı yarışma programının ödülü ise tamı tamına 2 Milyon Tl evet yanlış duymadınız arkadaşlar 2 milyon TL... Nefesleri kesen yarışma programının ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Ve Türkiye adeta ekrana kilitlendi. X Factor herkesi kendine hayran bıraktı. X factor son bölüm izle. 10 Şubat X Factor 1. bölümü izle. Şarkı yarışması X Factor ilk bölüm izle.

Kanal D'nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması "Star Işığı X Factor", Pazartesi akşamı saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana geldi.. X Factor yarışmasının jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

 

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor. "X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

16 YAŞINDAN 99 YAŞINA KADAR HERKES KATILABİLECEK

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku