TV-Medya:
Yaman ve Mira'dan Divane Aşık gibi performansı izle (Medcezir son bölüm izle)

Medcezir 21.bölümde Yaman ve Mira aşkı başladı. Yaman ve Mira öyle bir aşk yaşıyorlar ki bunu bir de şarkıya döktüler. Medcezir Yaman ve Mira Divane Aşık dinle. Medcezir 21.bölüm izle

Medcezir 21. bölüm fragmanı, izleyiciyle buluştu. Star Tv'nin beğenilen ve sevilen dizisi Medcezir, yeni bölümüyle yine nefes kesecek. Medcezir 21. bölüm, yine birbirinden heyecanlı sahnelerle karşımıza çıkacak.

 

7 Şubat Cuma akşamı yeni bölümüyle karşımıza çıkacak olan Medcezir'de neler yaşanacak merak ediliyor. Medcezir izle. Medcezir 21.bölüm izle. Medcezir 21.bölüm fragman izle. Medcezir yeni bölüm fragman izle. Medcezir 21.bölümde neler yaşanacak? Medcezir 21.bölümünde Yaman'ı hangi tehlike bekliyor? Medcezir 7 Şubat 2014 Cuma saat 20.00'da Star'da

Medcezir yeni bölümde, Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır.

Medcezir 21. bölümde, Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır. Selim, Asım Şekip Kaya’ya dair aradığı açığı hangi adreste arayacağı sonunda bulur. Selim’le eski müvekkili Reyhan Arsen arasındaki gizli buluşma, başta Ender olmak üzere birçok kişiyi huzursuz edecektir.

 

Medcezir son bölümü ile ekranlara damga vurmuştu. Medcezir yeni bölümde neler olacak? Medcezir 20.bölümde Yaman Mira'nın balkonuna tırmandı ve aşkını böyle kanıtlamıştı sevdiğine. O sahnede Çağatay Ulusoy balkondan mı düştü?

 

Medcezir 21.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak. Medcezir yeni bölümde neler olacak? Yaman ve Mira aşkı büyük bir sarsıntıdan sonra yeniden ayağa kalktı. Medcezir 7 Şubat akşamı Star Tv ekranlarında olacak. 

Medcezir yeni bölümde Yaman ve Mira aşkı büyük bir sarsıntıdan sonra ayağa kalktı. Tam herşey yoluna girdi derken Yaman annesini yanına gitmeye karar verir. Yaman ve Mira aşkı için büyük bir sınav daha.. Medcezir 21.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacktır. Yaman aşk fena halde yaman geçti.

 

Mira ise büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Tam Yaman'a kavuştum derken yeniden ayrı düştü. Medcezir yeni bölümü ile 7 Şubat akşamı yine fırtına gibi esti.. Medcezir 21.bölüm fragmanı spothaber.com'da olacak..

 

Hale’nin yarattığı tehlikeyle Mira'yı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Mira'nın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır... Medcezir 21.bölüm fragmanı spothaber.com'da olacak..


Öte yandan dikkatler Hale'nin üzerindedir. Herkes, Hale’nin kendisine ve Mira’ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini  öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır. 
Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya’ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yaratır. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda, Ender geçmişiyle  zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır.  Selim ve Ender’in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kalır. 

Sosyal Medyada Medcezir çılgınlığı!

 

En çok konuşulan diziler arasında dünya sıralamasında yer alan Medcezir, Facebook rekorlarına her ay bir yenisini ekliyor.

Aralık ayında 1 milyon beğeniyi aşarak daha ilk sezonu yayınlanırken en yüksek beğeni adetine ulaşan ilk yerli dizi olan Medcezir, Şubat ayında 2 milyon beğeniyi aştı. (facebook.com/medcezirstartv)

Medcezir, Cuma akşamı saat 20:00’de 21. bölümü ile Star’da ekrana gelecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku