TV-Medya:
Yetenek Sizsiniz 3 Adam Oğuzhan- İbrahim Arabesk rap (Kız ben senin bip bip)

3 Adam'ın afacan kafadarları Yetenek Sizsiniz sahnesindeler.. İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç sahneye Almancı gençler olarak katıldılar.. Söyledikleri arabesk rap şarkısıyla eski sevgililerini yad eden ikili bu komik şarkıları ile reytingleri tavan yaptırdı..

Mc Kamil ve Hamdi Junior olarak sahneye çıkan Oğuzhan ve İbrahim sahneyi ağlattı. Berlin'den geldiklerini söyleyen ikili Almanya'da motor fabrikasında çalıştıklarını ve motordan çok iyi anlarız deyince salon kahkahalara boğuldu..

Acun Ilıcalı artık çocukları oylayalım bu kadar emek vermişler dedi.. Eser Yenenler bu gösteri karşısında çok olumsuzum tipiniz bu gösteri için uygun değil deyince Oğuzhan 'Olum 45 dakikadır içeride bu saçı yapmak için uğraşıyorum' dedi..

Arabesk rap performansında istediği ilgiyi göremeyen ikili ilizyon yapmaya karar verdiler. İki kafadar Yetenek Sizsiniz jürisini etkileyemeceklerini anlayınca zarf içine 50 Euro koyup rüşvet verdiler.. Bu gösterileride beğenilmeyen Oğuzhan ve İbrahim Mezdeke eşliğinde Popin dansı yaptılar..

Hızlarını alamayan ikili daha sonra İbrahim'i köpek yapıp sahnede havlatarak sayı saydırdı... İkili öylesine komik bir gösteri yaptı ki televizyonları başında ki herkes ve jüri üyeleri gülme krizine girdiler... 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku