TV-Medya:
Yetenek Sizsiniz Canlı izle 24 Kasım 2013 (Star tv canlı yayın)

Yetenek Sizsiniz Canlı izle Star tv 24 Kasım 2013 bölümü.. Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekranlara geliyor.. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yarıştığı Yetenek Sizsiniz bu akşam saat 21:00'da Star tv ekranlarında ve spothaber.com adresinde canlı olarak sizlerle olacak.. Yetenek Sizsiniz'i canlı izlemek için haberimizde ki canlı yayın linkine tıklayınız...

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE CANLI İZLE STAR TV


JEO JAVİT RAP PERFORMANSIYLA ETKİLEDİ

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan  Tolga Cavit Güler sahne ismiyle Zeo Javit rap yapacağını söyledi.. Geçen sene Hacivat Karagöz grubuyla final gören yarışmacı tekrar sahneye çıktı.. 

Rap performansıyla üstün bir başarı sergileyen Cavit'i bütün salon ve jüri üyeleri şaşkınlık içinde izledi... Hülya Avşar Cavit'in performansını o kadar çok beğendi ki sahneye ayakkabı fırlattı.. 

Eser Yenenler yarışmacının performansının çok hızlı olduğnu ve melodi kısımlarında detone olduğunu söyledi..  Esen yenenler Cavit'in performansının ardından sonra evet oyu verdi..

Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı evet oyu verdiler..


Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Burak Kağan ve Erkan Yetim yaptıkları freestyle top gösterileri ile herkesi şaşkına çevirdiler.. Futbol topu ile birbiriden inanılmaz gösteriler yapan ikili salondan bol bol alkış aldı..

Ayakta döndürmeyi 3 kere yapan Burak ve Erkan bu hareketi dünyada başka yapan kimse olmadığını söylediler.. Eser Yenenler yarışmacıların sunumu çok beğendiğini ve hiç görmediği hareketleri gördüğünü söyledi.

Acun Ilıcalı yarışmacıların 1. turu çok rahat geçeceğini söyledi. Burak ve Erkan 3 evet alarak 2. tura yükseldi..

Mersin Extreme sahneden düşen yarışmacı çok korkuttu

Yetenek Sizsiniz'in dün akşam ki bölümüne katılan Mersin Extreme ekibi paten ve bisikletlerle birbirinden zor hareketleri başarı ile yaptı.. Tam salonu coşturmuş bütün alkışları toplarken ekipten bir yarışmacı sahneden kafası üstüne kötü bir atlayış sonucu düştü..


Yarışmacı düştükten sonra bir süre hareketsiz kalınca bütün Yetenek Sizsiniz jürileri korku içinde yarışmacının yanına koştu. Harun isimli yarışmacı sahneden düştünten sonra gözyaşlarına boğulan Hülya Avşar yarışmacının iyi oluduğunu görünce rahatladı..

Yarışmacıların performansını oylamayan ve 1. tur seçmelerine bir daha çağıran Acun Ilıcalı yarışmacıları mutlu etti.

Yarmagül'lü Sagett'in skeci çok güldürdü Bomba

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Sagett isimli grup sahneledikleri skeç ile herkesi kahkahalara boğdu. Yarmagül ve pısırık babasını konu alan skeçte birbirinden olağanüstü espiriler vardı..

Yarmagül'ün erkek arkadaş bulmasını canlandıran ekip salondan bol bol alkış aldı.. Kızları Yarmagül'ün erkek arkadaşıyla olan diyaloglarıyla çok güldüren ekibin oğulları ise taktire şayandı..

Oğulları komser Kerim'in evleneceğini duyan aile önce izin vermesede kızın ailesinin trilyoner olduğunu duyunca izin verdi fakat Kerim'in kız arkadaşının eski sevgilisi evlerini basıp Kerim'i vurmasıyla skeç bitti..

Eser Yenen'ler yarışmacıların performansını ve skeçlerini çok beğendiğni söyledi.. Bütün oyunculukları muazzam olarak Eser Yenenler bütün oyunculuklara hayran kaldığını söyledi.. 

Hülya Avşar skeci çok beğendiğini ve herşeyin dozunda olduğunu söyledi. Acun Ilıcalı ise ekibin yaptığı gösteriyi çok başarılı bulduğunu ve finale yüzde yüz gidebileceğini söyledi..

Sagett  ekibi 3 evet alarak 2. tura yükseldi..

Berk Uçkun'un ilizyon gösterisi muhteşemdiYetenek Sizsiniz'in dün akşam yayınlanan bölümüne Antalya'dan katılan Berk Uçkun isimli yarışmacı yaptığı ilizyon gösterisi ile herkesi şaşırttı. Acun Ilıcalı'nın son zamanlarda izlediğim en etkileyici performans demesi Berk'in şovunun kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi..

İskambil kağıtlarıyla daha önce hiç yapılmamış bir gösteri yapan Berk jüri üyelerini ve salonu bol bol şaşırttı.. Yarışmacı sahneye çıktığında bütün jüri üyelerine birer kapalı zarf vermişti.. 

Tekrar gösterisinin ardından yarışmacı jüri üyelerinin yanına gitti ve zarflarını açmasını istedi. Eser yenenler zarfını açtı ve 2,5 lira çıktı içinden parayı Eser Yenelerden alan yarışmacı daha sonra bu parayı Eser Yenenler'in kol saatinin içinden çıkarttı..

Yarışmacının performansından çok etkilendiğini söyleyen Eser Yenenler çok korktuğunu söyledi.. Eser Yenenler'den sonra Hülya Avşar'ı şaşırtan yarışmacı daha sonra Acun Ilıcalı'nın yanına gitti ve kartını ortadan ikiye yırtmasını söyledi..

Almanyalı Ghots Dogz süper dans performansı

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne Almanya'dan katılan Ghots Dogz isimli dans grubu yaptıkları dans ile herkesi etkilediler. Tek bir hareketi bile şaşırmadan yapan dans grubu senkronize hareketleriyle salondan bol bol alkış topladı..

Eser Yenenler bu sene dans katagorisinde en çok alkış alan grup siz oldunuz beni çok şaşırttınız dedi.. Yarışmacıların kendilerini yere çok sert attıklarında bi yerlerinin acıyıp acımadığını soran Eser Yenenler'e yarışmacı aynı hareketleri yaparak acımadığını gösterdi..

Hülya Avşar'da yarışmacıların dansını beğendiğini ve çok başarılı bulduğunu söyledi.. Ghotz Dogz jüri üyelerinden 3 evet alarak 2. tura yükseldi..

Çetin ve Boncuk'un romantik dansı etkiledi

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Çetin ve Boncuk isimli yarışmacılar süper bir dans gösterisi yaptılar.. Yaptıkları romantik dans ile bütün salonun gönlünü kazanan Çetin ve Boncuk isimli yarışmacılar bugüne kadar sergilenmiş danslara oranla daha çok alkış aldı.. 

Uyumları ile muhteşem bir dans gösterisi yapan ikili jüri üyelerinin ve izleyicilerin gönlünü kazandı...Çetin ve Boncuk 3 evet alarak 2. tura yükseldi..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku