TV-Medya:
Yetenek Sizsiniz Canlı İzle Star Tv capcanlı donmadan seyret 3 Kasım 2013

Yetenek Sizsiniz yayınlanan son bölümüyle reytingleri alt üst etti. Yetenek Sİzsiniz'in son bölümüne Hollanda'dan katılan Fransız yarışmacı Shan yaptığı top gösterisiyle geceye damgasını vuran isim oldu. Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne dair bütün detaylar spothaber.com adresinde.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE CANLI İZLE YENİ BÖLÜM

KÖPEK MATE VE SAHİBİ GECEYE DAMGASINI VURDU

Yetenek Sizsiniz'e Antalya'dan katılan Savaş Keskin ve köpeği Meiht yepyeni bir gösteri ile sahneye çıktılar. Doberman köpeğin çok saldırgan olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı'ya Mate'in sahibi köpeğinin çok akıllı ve sakin bir köpek olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı ben sana saldırsam Meiht ne yapar diye sorunca Meiht'in sahibi kesinlikle saldırır dedi.. Meiht ve sahibi Savaş Keskin çok güzel bir gösteri yaptılar..

sahibinin hiç bir komutundan çıkmayan ve birebir hepsini yapan Meiht izleyen herkesi kendisine hayran bıraktı.. Meith'in yaptıklarından çok etkilenen Eser Yenenler köpekten çok sahibinden korktuğunu söyledi..

Hülya Avşar Meith'in sahibinin komut vermesini çok beğendiğini söyledi ve evet oyu verdi.. Meith ve sahibi 3 evet alarak ayrıldı...

GRUP DOBRA RAP ŞARKISIYLA SAHNEYİ SALLADI

Yetenek Sizsiniz'e Paris'ten katılan Dobra grubu farklı tarzları ve sempatik görünüyle çok beğenildi... Grubun Fransız üyesi Jean sempatik Türkçesiyle herkesin kalbini kazandı..

NRB ve Rap'i birleştiren Doğuş ile Jean Türkçe şarkılarıyla izleyen herkesi çok etkiledi... Hülya Avşar grubun şarkısın çok beğendiğni ve Jean'ın çok sempatık oludğunu söyledi..

Eser Yenenler Jean Leo'nun Türkçe konuşmasını çok beğendiğnii ve ona çok yakıştığını söyledi... Grup Dobra üç evet alarak ayrıldı..

Top ile bir harikalar yaratan Shan  yılın gösterisini yaptı

Yetenek Sizsiniz'in bu akşam ki bölümüne katılan Freestyla top cambazlığı yapan grup büyük beğeni topladı. Topla birbirinden inanılmaz hareketler yapan grubu izleyen Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar kendilerinden geçtiler.

Hülya Avşar ' ilk defa top'lu bir gösteride bu kadar eğleniyorum' dedi. Acun Ilıcalı böyle bir gösteriyi hayatı boyunca hiç izlemediğini çok etkileyici olduğunu söyledi..

Barcelona'nın yıldıızı Neymar'a bile gösteri yaptığını söyleyen yarışmacı Shan herkes tarafından çok beğenildi.. Acun Ilıcalı futbolun Harlem'ini izlediğini söyledi.. 

Futbola ayrı bir ilgisi olan Acun Ilıcalı grubun yaptığı gösteriyi çok beğendiğini eve gidip tekrar tekrar izleyeceğini söyledi..
Fatih Kılcı Michael Jackson dansıyla büyüledi! 

Yetenek Sizsiniz'e Hollanda'dan ikinci kez katılan Fatih sahneye mükemmel bir giriş yaptı. michael jackson dansı yapan ve michael jackson'un şarkısını kusursuz benzerlikte seslendiren Fatih herkesi şaşırttı.

Salon tarafından büyük şaşkınlıkla izlenen Fatih büyük beğeni topladı. Harika dans eden Fatih gösterisi boyunca salondan alkış aldı. Acun Ilıcalı Fatih'in yarı finale yakışır bir gösteri yaptığını söyledi. 

Fatih'i ilkkez canlı olarak izleyen Eser Yenenler çok beğendiğini söyledi. Fatih Kılcı 3 evet alarak 2. tura yükseldi.

Murat Bulut Rihanna'nın Diamond şarkısına çektiği klip ile kırdı geçirdi 

Yetenek sizsiniz'e Samsun'dan katılan Murat Bulut Rihanna'nın Diamond şarkısını Türkçeye çevirip epey komik bir klip çekerek herkesi çok güldürdü. Rihanna'nın Diamond şarkısına çektiği mizah dolu klip ile çok beğenilen Murat Bulut bütün salonu coşturdu.

Rihananın Türkçe klibinin ardından kendi yazıp bestelediği şarkıyı seslendiren yarışmacı jüri ve salon tarafından sevildi. Hülya Avşar yarışmacının performansını çok beğendiğini fakat olağanüstü bir sese sahip olmadığını söyledi.

Eser Yenenler yarışmacının çektiği klibi çok beğendiğini ve güldüğünü söyleyerek evet oyu verdi. Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'da evet oyu verdi..
Grup Hertel Susma şarkısı müthişti 

Yetenek Sizsiniz'in bu akşam ki bölümüne katılan Grup Hertel duygusal şarkılarıyla herkesi hüzünlendirdi. Ney ve gitar ile süper bir şarkı performansı gösteren grup Hertel çok beğenildi.

Çok güzel seslere sahip olan grup üyeleri dinleyen herkes tarafından çok alkışlandı. Hülya Avşar grubun ney ile gitarı birleştirmesini çok beğendiğini söyledi. Eser Yenenler grubu dinlerken çok duygulandığını söyledi. Öküz gibi bir adamı bile duygulandırdınız diyen Eser Yenenler yorumuyla güldürdü.

Acun Ilıcalı grubun geçen sene elendiği için denenmiş olduğunu söyledi ve hayır oyu verdi. Eser Yenenler grubu çok beğendiği için evet oyu verdi. Hülya Avşar hayır oyu verdi..

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku