TV-Medya:
Yetenek Sizsiniz son bölüm full tek parça 7 Kasım 2013

OĞUZ CAN İLK RAP ŞARKISIYLA İKİNCİ TURU GARANTİLEDİ

Yetenek Sizsiniz'e Tarsus'tan katılan Oğuzcan İlk isimli yarışmacı yaptığı başarılı rap performansıyla herkesi etkiledi... Oğuzcan'ın performansını çok beğendiğini söyleyen Acun Ilıcalı  şarkının alt yapısını başarılı buldu..

Hülya Avşar ve Eser Yenenler Oğuz Can'ın şarkısının akılda kaldığı için çok iyi olduğunu söylediler. Eser Yenenler yarışmacının el hareketlerinin kendine çok yakıştığını ve ikinci tura gitmesi gerektiğni söyledi. Oğuzcan bütün jüri üyelerinden evet oyu aldı..

EKİN AVŞAR YAPTIĞI BREAK DANS İLE HAYRAN BIRAKTI

Yetenek Sizsiniz'in yayınlanan son bölümüne katılan Ekin esneklikle birleştirdiği Bereak dansını sergiledi. Vücudunu kemiksiz gibi eğen büken yarışmacı herkesi çok şaşırttı..

Bütün salonun şaşkın bakışları altında dansını yapan Ekin herkes tarafından çok beğenildi... Yetenek sizsiniz'i konuk olarak izlemeye gelen Pascal Nouma bile Ekin'in ayağını 360 derece çevirmesini gördüğünde şok oldu... 

Sahneye gelen Pascal Nouma aşkımm diye Hülya Avşar'ın yanına gelip yanığına öpücük kondurdu.. Survivor Anıl'ın da yetenek sizsinizde olduğnu gören Hülya Avşar Anıl üstünü çıkar şu kaslarını görelim dedi...

İSVEÇLİ GRUPTAN İLGİNÇ DUDU DUDU PERFORMANSI

Yetenek Sizsiniz'e İsveç'ten katılan grup Tarkan'ın dillere pelesenk olan şarkısı Dudu Dudu'yu söyledi.. Tarkan'ın şarkısını çok detone söyleyen yarışmacı ve grubu dans haricinde ortaya birşey koyamadı..

Grupta ki Peru'lu arkadaşın yaptığı dansı Türkiye'ye uygun bulamayan Acun Ilıcalı grubun çok renkli olduğunu söyledi. Hülya Avşar grubun performansını hiç beğenmediğini ve evet oyu almaması gerektiğini söyledi.

Eser Yenenler gruba Türkiye'yi ikiye böldünüz dedi.. Grup yüzünden büyük bir kargaşa yaşayan jüri üyeleri resmen birbirine düştü..
YETENEK SİZSİNİZ'DE BİR GUİNESS REKORTMENİ

Yetenek Sizsiniz'e Arjantin'den katılan Victor Guiness rekorlar kitabına bugün girmiş bir yarışmacı olarak katıldı. Yüzünde en çok futbol topu çevirebilen bir rekortmen olan Victor yaptığı inanılmaz gösteri ile herkesi çok şaşırttı.

Victor yüzünde çevirdiği topu hiç düşürmeden şovunu devam ettirdi.. Bugün İstanbul Maltepe'de kırdığı Guiness rekorunu bir kez daha Yetenek Sizsiniz'de kıran Victor  yüzünde 3 topu birden çevirerek hayran bakışları üstünde topladı...

Bugün kırdığı 35 kez yüzde top çevirme rekorunu 38 sayı ile tekrar kırarak adını Guiness rekorlar kitabına yazdırdı
3 DİREKTİON GRUBU SALONU KIRDI GEÇİRDİ

Anadolu şivesiyle yaptıkları skeç ile herkesi kırıp geçiren kafadarlar bütün jüri üyelerini çok etkiledi.. Geçen sene yarı finale kadar gelen 3 Direktion isimli grup kendi yazdıkları skeç ile değme komedyenlere taş çıkardılar.

Eser Yenenler performansın başında hemen hayır butonuna bastığı için çok pişman olduğunu söyledi.. Hülya Avşar ve ACun Ilıcalı ekibin yazma yeteneğinin çok güçlü olduğunu söyledi. 

3 Direktion yaptıkları muhteşem gösteri ile 3 evet alarak ikinci tura yükseldi...

AHMET KASLARINA HAYRAN BIRAKTI

Yetenek Sizsiniz'e katılan Ahmet isimli yarışmacı yaptığı vücut şov ile herkesi şaşkına çevirdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye siyah bir pelerin ile sahneye çıkan yarışmacı Ahmet Yüksel, şarkı başladıktan sonra pelerini çıkarttığı anda hülya avşar'ı şoka soktu, kaslı vücudu ve ilginç dansı ile Ahmet Yüksel seyirciden tam not aldı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku