Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
26.12.2013 21:45:15

Aramızda Kalsın son bölüm izle (14.bölüm)

Aramızda Kalsın bölümü ile yine büyük bir hayran kitlesini ekran başına toplamayı başardı. Aramızda Kalsın yeni bölümü ile 2 Ocak akşamı yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında yerini alacak.
Aramızda Kalsın son bölüm izle (14.bölüm)

Uğur Yücel, Binnur Kaya ve bir çok usta sanatçının yer aldığı dizide gelişmeler ard arda geldi. Uzun süredir böyle güzellikle bir dizi izlememiştir. Aramızda Kalsın sıcacık ailemizin içinden bir dizi oldu. Aramızda Kalsın son bölümü izlemeyenler veya yenidne izlemek isteyenler için linkimiz haberimizi içinde yerini aldı. 

ARAMIZDA KALSIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla  büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır. Bahattin dükkana giren hırsızların bulunması için sağa sola koştururken,  gençler de korku içinde “tanıdık” hırsızı  bulmaya çalışır.  Gençler polisle yarış halinde, hırsızı polisten önce bulmak için and içerler.  


Hüsne, hırsızın peşine düşer!


Hırsızı bulmak için and içenler arasında biri daha vardır: Hüsne. Hüsne, her zamanki gibi kendince yöntemlerle hırsızın peşine düşer. Ama halalarla birlikte bir handa kapalı kalınca olanlar olur…


Yadigar’ın kızı Yaren’in okulda temsili vardır ve babasızlık küçük kızı fazlasıyla etkilenmektedir. Yadigar, Yaren’in gösterisine tek başına gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.


Emanetin sırrı çözülecek mi?


Behiye ise, oğlu Ali’ye haksızlık yapıldığını  düşündüğü için,  Yadigar’ı bulup ona gerçeği söyleme kararı verir. Artık emanet sırrı, hızla çözülmeye başlamıştır

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum