Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
03.05.2013 00:00:00

Aşk Emek İster 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Son Bölüm Fragmanı

Ekranların en yeni ve aynı zamanda en klişe konularından birini işleyen Aşk Emek İster dizisi 4. son bölümü fragmanı yayınlandı. Aşk Emek İster'in 4. son bölüm fragmanı izle. Zengin çocuk fakir kız konusunu işleyen, Deniz ve Demir'in aşklarını konu alan Aşk Emek İster dizisi 5 mayıs pazar akşam saat 20.00'de Show TV'de.
Aşk Emek İster 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Son Bölüm Fragmanı

 

 

Aşk Emek İster 4. Son Bölümde Neler Yaşanacak?

 

Leyla’dan gizlenmek için büyük bir çaba gösterirken zor anlar yaşar. Demir’in hayatında başka biri olduğundan şüphe eden Leyla, ne olursa olsun Demir’i kazanmaya kararlıdır…

 

Sami, Celal’in isteği üzerine, Demir için Emre Aktaş adına önceden hazırlanan sahte iş dosyasındaki referansları araştırmaya başlar. Kerem Derya’yı Leyla ve diğer arkadaşları ile tanıştırır. Tanışma sırası Demir’e geldiğinde Demir şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şok olur. Deniz’in kardeşi Derya karşısındadır.

 

Fabrikada Ali’nin başına gelen iş kazası yönetim ve işçileri karşı karşıya getirir. Yönetime karşı yapılan protesto gösterisinde Demir, Deniz’in yanında yer alır ve işçi haklarını babası Hikmet’e karşı savunur. 

 

“Aşk Emek İster” 5 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

 

Aşk Emek İster Konusu

Zengin işadamının şımarık oğlu eğitimini Amerika 'da tamamlamıştır. Uzun yıllar orada takılmış, zevk ve sefa içinde hayatın gerçeklerinden uzak kalmıştır. Türkiye 'ye dönmeye karar veren bu genç ve yakışıklı adamın hedefi babasının kurduğu büyük holdingin başına geçmektir. 

 

Oysa babasının şımarık oğlu için çok değişik bir planı vardır. Oğlunun, fabrikalarından birine işçi olarak girmesini ve mesleği en alttan başlayarak yavaş yavaş öğrenmesini istemektedir. 

 

Genç adam once bu teklife çok büyük tepki gösterse de kabul etmek zorunda kalır ve babasının fabrikasında işçi olarak işe başlar. Bu büyük sırrı sadece baba ve emektar personel müdürü bilmektedir. Ne işçiler, ne ustabaşı, ne de herkesin nefret ettiği kötü adam fabrika müdürü bu sırrı bilmemektedir. Geleceğin patronu şimdi gizli bir işçidir. 

 

Babasını kırmamak için bir kaç günlüğüne işçi olamayı kabul eden genç adamın hayatı aynı fabrikada işçi olarak çalışan genç güzel sendika liderini görünce altüst olur. Aşık olmuştur. Artık bu büyük aşka devam edebilmek için sırrını saklamak ve iki hayatı yaşamak zorunda kalacaktır. Bir de büyük engeli vardır. Onun Amerika 'dan dönmesini bekleyen zengin sarışın Leyla ve onun zengin ailesi. 

 

Genç yakışıklı adamın oynamak zorunda olduğu rol, onun çevresi-ailesiyle sendikacı güzelimizin çevresi-ailesinin kesiştiği anlar durum komedisinin ortaya çıkacağı anlar olacaktır. Büyük sırrın zaman içinde yavaş yavaş diğer karakterler tarafından öğrenilmeye başlaması da seyir değerini artıracaktır. 

 

Kısaca, “Aşk Emek İster” büyük bir sır etrafında dönen romantik komedi tarzında tasarlanmış bir TV dizisidir.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum