Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
21.10.2012 00:00:00

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye Şovu Video Haber

Atalay Demirci ile Hülya Avşar arasında ilginç diyaloglar. Atalay Demirci, Hülya Avşar'ı çarpı butonuna bastığına basacağına pişman etti.Yetenek Sizsiniz Türkiye 'de müthiş yarışmacı. Atalay Demirci, muhteşem bir stand up gösterisi yaptı. Atalay Demirci çıkar çıkmaz, Hülya Avşar düğmeye bastı.
Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye Şovu Video Haber

YETENEK SİZSİNİZ DE ATALAY DEMİRCİ STAND UP SHOW!

Atalay Demirci, Türkiye'nin yeni fenomeni. İzleyenler Atalay Demirci'nin hızlı espri üretmesi ve laf sokmaları sonucunda yeni "Cem Yılmaz geliyor" dediler. İşte Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz Türkiye Performansı Vİdeo İzle

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın, Atalay Demirci'ye övgüler yağdırdı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki zamanın kısa olduğundan yakınan yarışmacı Atalay Demirci, 4,5 dakika yerine yaklaşık 25 dakika sahnede kalarak bir rekora imza attı. Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Stand Up gösterisini beğendiği Atalay Demirciye müdahale etmedi. Salonu gülmekten kıran Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinden "güneşli" evet aldı. acun Ilıcalı, Atalay Demirci'ye "finale kadar rahat gelirsin" dedi. İşte Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki gösterisi Video İzle

Atalay Demirci, bu hareketten etkilenmeyerek şovuna hız vererek devam etti. Alatay Demirci süper şovu ile Hülya Avşar'ı şaşırtırken, sürekli olarak "Hülya Hanım, hemen çarpıya basmıştınız ne oldi?" diye takıldı. Hülya Avşar, stand up gösterisi sonunda, Atalay Demirci'ye hayran kaldığını söyledi.

Acun ve Sergen de, Alatay Demirci'nin bu güne kadar büyük şöhrete ulaşamamış olmasına şaşırdıklarını söylediler.

ATALAY Demirci...EVET, YILDIZLI EVET, GÜNEŞLİ EVET...HÜLYA AVŞAR STİLİ!

Oylamada, Atalay Demirci çıkar çıkmaz çarpı işaretini basan Hülya Avşar "evet" verdi hem de "yıldızlı" da değil, "güneşli" evet.

Acun da, Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz yarışmacıları içinde birinciliğe aday bir isim olarak öne çıktığını söyledi!

Atalay Demirci bir profesyonel ama çareyi amatörlerin yarıştığı bir programa katılmakta buldu.

Sanata ve sanatçıya verilen değeri yıllarca arayan ama bir türlü bulamayan Atalay Demirci aslında bu durumu Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programındaki stand up şovunun satır aralarında da dile getirdi.

Atalay Demirci'nin "Ne yapayım, yıllar böyle geçti, ben de sıkıldım tanınmamaktan" ifadeleri hüznü ortaya koyuyordu.


haberevet.com/haber/20120305/651545/haber.html">

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum