Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
31.12.2012 00:00:00

Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz'deki Yeni Gösterisi FULL İZLE

Yetenek Sizsiniz'e damgasını vuran yarışması Atalay Demirci yine adından söz ettiriyor. Stand Up şovu ile Yetenek Sizsiniz'de yarı finale kalan Atalay Demirci rekor oy aldı. Anılarını anlatan Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz'de ne kadar oy aldı. gösteri full izle youtube.
Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz'deki Yeni Gösterisi FULL İZLE

 

Atalay Demirci, Türkiye'yi kendine hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz'in önceki turunda adını duyuran Atalay Demirci 2. turunda da kendinden söz ettirmeyi başardı.  Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz yeni gösterisi full izle. Atalay Salonun yüzde 98'inden oy alarak rekor kırdı. Demirci yarı finale kaldı.

 

Acun Ilıcalı, Atalay Demirci'ye şunları sölyedi: " İlk turda zoru başardın Yetenek Sizsiniz tarihine çektin: Çarpı alama rağmen finale doğru gidiyorsun. Beklentimin yüksek olduğu şovlarda hiç beklediğimi bulamadım. Ama sen beklentimin çok üzerindeydin. Komedi dalında Türkiye'deki 10 yetenekli kişiden biriydin. Bana göre ilk 5 arasına da girdin"

 

Atalay Demirci, ikinci turda beğeniyle izlenen gösterisiyle salondaki izleyicilerin yüzde 98'inin "evet" oyunu alarak, yarı finale direkt katılma hakkı kazandı. Demirci'nin esprileri, başta Acun Ilıcalı olmak üzere tüm salonu kahkahaya boğdu.

 

Atalay Demirci yarı final ve final gösterilerinde daha bir gösteriler hazırladığını söyledi. Yetenek Sizsiniz jürisi ve seyirciler Atalay Demirci'nin bir dahaki gösterisinde neler hazırlayacağını merak ediyor. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum