Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
10.05.2013 00:00:00

Beni Böyle Sev 14. Fragmanı İzle youtube trt 1 beni böyle sev son bölüm fragmanı izle

TRT 1'in sevilen dizilerinden Beni Böyle Sev 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Beni Böyle Sev'in yeni bölümünde neler olacak? Seda Ömer ve Nezih'e neden kızgın? Ayşem ile Ömer'in söyledikleri küçük bir yalan, nasıl çığ gibi büyüyecek? Her salı akşamı ekranlarda görmeye alıştığımız Beni Böyle Sev, bu haftadan itibaren pazartesi günleri yayınlanacak. Beni Böyle Sev dizisi 13 mayıs 2013 pazartesi akşam saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında.
Beni Böyle Sev 14. Fragmanı İzle youtube trt 1 beni böyle sev son bölüm fragmanı izle

 

 

TRT 1 ekranların sevilen ve fenomen dizisi Beni Böyle Sev merakla beklenilen yeni 14.bölüm fragmanı yayımlandı. Beni Böyle Sev her salı akşamlarına damgasını vururken yeni 14.bölümü 13 mayıs 2013 pazartesi akşamı kaldğı yerden devam ederek TRT 1 ekranında siz değerli sevenleriyle buluşacak. Bu hafta neler yaşanacak ve neler olacak?

 

Beni Böyle Sev 14. Bölümde Neler Olacak?

Nail, kendinden emin bir şekilde Reha"ya kafa tutarken, nasıl bir duruma düştüğünün farkında değildir. Ömer ise Nezih"in “iyi niyetli” yalanının kurbanı olduğunu düşünüp arkadaşını suçlar. İlyas, her şeyden habersiz ağabeyiyle kuracağı ortaklığın heyecanını yaşamaktadır. Nadide, oğlunun rahat ettirilmesi için verdiği parayı Safiye"den geri alabilmek için onu sıkıştırmaya başlar. Reha ise bütün kozların eline geçtiğini düşünmektedir. Ona göre Ömer'in pes etmesi yakındır. Ayşem ile Ömer"in iyi niyetle söyledikleri küçük bir yalan, bir sarmala dönüşmüş ve birçok kişiyi etkilemiştir.

 

Seda, yalnızlığının sorumlusu olarak gördüğü Nezih ile Ömer"e kızgındır. Okuldaki festivalde tanıdığı gizemli Taner"in peşine takılır. Gittiği yerde onu nelerin beklediğini tahmin bile edemez. Nezih"in bildikleri ev hakkındaki gerçekleri öğrenen Ayşem ile Ömer, tekrar Reyhan ile Fahriye"nin yanına sığınmak zorunda kalırlar. Bir yandan da onlara güvenip Reha"nın karşısında mahcup olan Nail"in gönlünü almanın yollarını ararlar. Beni Böyle Sev 14.Bölüm Fragmanı İçin spothaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. İyi Seyirler Dileriz

 

Ömer ile Ayşem, Nezih'in bildikleri evde mecburi ikametlerini sürdürmektedirler. Ömer, bir yandan okula devam edip bir yandan da bir an önce para biriktirerek Ayşem'e rahat bir hayat sunabilmenin yolunu aramaktadır. Ayşem ise evini çekip çevirmekle sınavları bir arada idare edebilmenin zorluğunu yaşamaktadır. Tam da bu günlerde İstanbul'a gelmiş olan Nail, Ayşemleri ziyaret edecektir. Ayşem babasına, oturdukları evin kendilerinin olduğunu söylemek zorunda kalır.
 
 
Beni Böyle Sev Dizi Özeti
 
Genç yaşta, günlük hevesler uğruna yaşayacabilecekleri geçici ilişkiler yerine, birbirine inanarak evlenen, yaşama, aşka ve birbirine karşı sorumluluk alabilen, beraber güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem'le Ömer’in hikayesi. Zengin, yakışıklı ama asla şımarık olmayan, içine kapanık, hayatı yaşadığı haliyle kabullenmiş Ömer ile, hayatın bütün acılarını göğüsleyip, onları bir oyuna çevirerek direnmeyi, mutlu yaşamayı bilen, her şeye rağmen gülmeye çalışan Ayşem’in güçlü ve dirençli aşkı… Bu iki genç insanın çevresinde, yaşama yeni hazırlanan, birbirlerinden farklı hayatlar yaşayan üniversitelileri, onların ailelerini, arkadaşlarını, ev sahiplerini, ev arkadaşlarını ve iş arkadaşları… Büyük entrikalar, ağdalı yaşamlar, acımasız komplolar ve aldatmalar olmadan samimi bir anlatımla bütün aileyi kucaklayacak bir aşk ve evlilik öyküsü…
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum