Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
03.05.2013 00:00:00

Benzemez Kimse Sana Bahadır Efe Sadri Alışık Taklidi Turist Ömer İzle

Benzemez Kimse Sana'da Ayşenur Yazıcı'dan sonra ikinci performansı Bahadır Efe Sadri Alışık taklidiyle gerçekleştirdi. Büyük üstad Sadri Alışık'ı çok başarılı bir şekilde taklit eden Bahadır Efe geçen hafta da Rafet El Romanı taklit etmişti. Bahadır Efe'nin Sadri Alışık taklidi videosunu spothaber.com farkıyla izleyebilirsiniz.
Benzemez Kimse Sana Bahadır Efe Sadri Alışık Taklidi Turist Ömer İzle

Show TV ekranlarının beğenilen şov programı 'Benzemez Kimse Sana' programında büyük sürpriz!

Show TV ekranlarında yayınlanan Endemol Türkiye tarafından hazırlanan En Benzersiz Show Programı - Benzemez Kimse Sana'ya usta ses sanatçısı Demet Sağıroğlu konuk oluyor.

Jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Demet Akbağ ve Erol Evgin'in oturduğu, 'Murti' lakaplı başarılı sunucu Murat Başoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Benzemez Kimse Sana yeni bölümleriyle Cuma 22.00 ve Cumartesi 21.30'da Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

 

Bahadır Efe'nin Sadri Alışık Videosu Yüklenince Sitemizden YayınlanacaktırHER ÜNLÜ YARIŞMACI BİR VAKIF VE DERNEK YARARINA YARIŞIYOR


Benzemez Kimse Sana'da her hafta en iyi canlandırma performansı jürinin ve yarışmacıların birbirlerine verdiği oylar ile seçiliyor. Haftanın birinci olan ünlüsü kazandığı 10.000 TL ödülü kendi seçtiği vakıf ve derneğe bağışlıyor.

AYŞENUR YAZICI     Genç Kız Sığınma Evi Derneği
AYŞİN ZEREN           Türk Kalp Vakfı
BAŞAK AKBAY          Altı Nokta Körler Derneği
DOĞUŞ                    Türkiye Sakatlar Derneği
GAMZE TOPUZ        MİKA-Der ( Minik Kalplerle El Ele Derneği )
İRFAN KANGI           Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
NURİ ALÇO              Kanserli Çocuklara Umut Vakfı
BAHADIR EFE         Down Sendromu Derneği


 

 

Geçen Haftalarda Bahadır Efe

Show Tv'nin sevilen Benzemez Kimse Sana yarışmasında Bahadır Efe'nin yaptığı Mahsun Kırmızıgül taklidi izleyenleri şaşkına çevirdi. Bahadır Efe gerçekleştirdiği taklitle tam not aldı.

Benzemez Kimse Sana programına sonradan katılan ve yaptığı taklitlerle izleyenleri şaşkına çeviren oyuncu Bahadır Efe'nin yaptığı Mahsun Kırmızıgül taklidi stüdyoda bulunan izleyicileri ve ekranları başında programı takip edenleri şaşkına çevirdi.

Bahadır Efe'nin yaptığı taklit gerçeği aratmazken sahneye ilk çıktığı anda Benzemez Kimse Sana'da yaşanan sürprizlerden birisi zannedilerek Mahsun Kırmızıgül'ün kendisi gelmiş dedirtti.

Şarkıyı söylerken Mahsun Kırmızıgül'ün sesine tıpatıp benzeten Bahadır Efe sonrasında da yaptığı konuşmayla programın takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Demet Akbağ şaşkınlığını gizleyemezken, muzip eleştirileriyle gülme krizine sokan Huysuz Virjin de Bahadır Efe'ye övgüler yağdırdı.

 

Geçen hafta Rafet el Roman taklidi yapan Bahadır Efe'nin videosu:

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum