Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
06.04.2013 00:00:00

Beyaz Show Beyazıt Öztürk Vasfiye Teyze Gonca Vuslateri Düet Eksik Bir Şey mi Var İzle

Dün akşam Beyaz Show, yine dopdolu bir program ile izleyicilerinin karşısındaydı. Beyaz, Tamer Özhan'ın yanlışlıkla marka ismi vermesi üzerine RTÜK'ten özür diledi. Vasfiye Teyze karakteriyle Yalan Dünya dizisinin yeni fenomeni haline gelen Gonca Vuslateri, Beyazıt Öztürk ile Eksik Bir Şey mi Var şarkısına düet yaptı.
Beyaz Show Beyazıt Öztürk Vasfiye Teyze Gonca Vuslateri Düet Eksik Bir Şey mi Var İzle

 

 

Dün gece Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a Yalan Dünya dizisinin sevilen kahramanlarından Vasfiye Teyze damga vurdu.

 

 

BEYAZ RTÜKTEN ÖZÜR DİLEDİ

Beyaz Show'un dün geceki konukları Kubat, Sarp Apak, Gonca Vuslateri, Yasemin Allen ve Tamer Özhan'dı. Beyaz, üniversitede ev arkadaşı Tamer Özhan'ın bilinmeyenlerini anlatırken "yemek yaparken sürekli tuz atıyormuş ama tuz tadı gelmiyormuş, meğerse Vim koyuyormuş." dedi. Bunun üzerine reji Vim'in bir marka olduğunu söyleyince Beyaz "Haftaya sizlerle birlikte değiliz, sadece biz değil yedi kere söylediğimiz için kanalımızda sizlerle değil. Ben açık bir şey söyleyim mi vallahi RTÜK'ten özür diliyorum" dedi.

 

"AMAN NE ÇEKTİ DEME"

Konuklardan Gonca Vuslateri Vasfiye Teyze taklidi yaparak, "RTÜK bana bak..." deyince Beyaz "aman ne çekti sizden deme" dedi. İkili arasındaki bu diyalog uzun süre gülüşmelere neden oldu.

 

Beyaz ile Gonca Vuslateri'nin 'Eksik Bir şey mi var' düeti de geceye damga vuran anlardan biriydi.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum