Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
04.01.2014 08:07:54

Beyaz Show müthiş sürpriz Tolga Çevik Ferruh oldu izle, Beyaz Shov Tolga Çevik maskeli çıktı izle

Beyaz Show. Beyaz Show 3 Ocak 2014 Cuma akşamı müthiş bir sürpriz yaşandı. Beyaz Show'a dün akşam Patron Mutlu Son İstiyor filminin ekibi vardı. Beyaz Show'da Tolga Çevik Patron Mutlu Son İstiyor filminin Patron karakteri ile katıldı. Tolga Çevik mükemmel bir makyaj ile kim olduğu belli değildi. Beyaz Show'da Tolga Çevik maskesini yırttı ve aslında kişinin Ferruh Yenidoğan değil Tolga Çevik olduğu ortaya çıktı.
Beyaz Show müthiş sürpriz Tolga Çevik Ferruh oldu izle, Beyaz Shov Tolga Çevik maskeli çıktı izle

Beyaz Show dün akşam yine mükkemmeldi. Beyaz yine yapacağını yaptı ve izleyicilerine müthiş bir sürpriz hazırladı. Beyaz Show'da yaşanan dünkü sürpriz herkesi çok şaşırttı. Tolga Çevik öyle bir makyaj yapmıştı ki kimse inanmadı. Beyaz Show dün akşam başladığında Patron Mutlu Son İstiyor filmininn ekibi vardı ancak Tolga Çevik yoktu. 

Tolga Çevik Beyaz Show'a canlı olarak telefonla bağlanıp uçağının rötar yaptığını söyledi. Beyaz programa devam ediyordu. Konukların arasında Patron Mutlu Son İstiyor filminin patron karakteri Ferruh Yenidoğan vardı. Ancak bakın Ferruh kimmiş

Beyaz Show gerçekten dün akşam çok büyük bir sürpriz yaptı. Başından beri kimse sürprizi anlayamadı. 

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, baş rollerini Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları Beyaz Show'un konuğu oldular.

Konuklar arasında filmin en çok ilgi çeken karakterlerinden olan filmde patron rolünde oynayan Ferruh Yenidoğan'da vardı. Film setine sponsor olmak için gittiğini, kendini bir anda bu camianın içinde bulduğunu belirten Yenidoğan, açıklamalarıyla da izleyicilerin ilgisini çekti.

Beyazıt Öztürk'ün sorduğu sorulara cevap veren Ferruh Abi bir anda yüzündeki maskeyi çıkarınca stüdyoda herkes şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şok oldu. Ferruh Abi isimli kişinin aslında Tolga Çevik olduğunu gören izleyiciler büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum