Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
09.05.2013 00:00:00

Bir Aşk Hikayesi 7. Bölüm Fragmanı izle yayınlandı FOX TV Bir aşk hikayesi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir Aşk Hikayesi 7. Spn Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta dizide Korkut Ceylan’ı Eda’nın kapısında gördüğünde ne yapacağını bilemez ve eli ayağı birbirine dolanır. Heyecan dolu dizi Bir Aşk Hikayesi 7. Son Bölüm fragmanı yayınlandı. Gece izleyicilerinin daha çok takip ettiği dizilerden olan yapım izleyicinin dikkatini çekmeyi bir hayli başarıyor. 23.15'te yayınlanacak olan Bir Aşk Hikayesi 7. Son Bölüm fagmanı izle. Fragmanlara sitemiz olan spothaber.com'da ulaşabilirsiniz. işte Bir Aşk Hikayesi Son Bölüm fragman..
Bir Aşk Hikayesi 7. Bölüm Fragmanı izle yayınlandı FOX TV Bir aşk hikayesi

 

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Bir Aşk Hikayesi 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Nu hafta dizide heyecan yaratan olaylar yaşanacak.. 23.15 de ekranlara gelecek olan dizinin fragmanını spothaber.com'dan ulaşabilirsiniz.. 
İşte Fragman ve özeti.. 

“Seni gerçekten çok sevmiştim… Bunu bize neden yaptın?” Ceylan Korkut’un bu sözleriyle daha da yıkılır. Ardından  ona ulaşamamanın verdiği çaresizlik içinde Eda’dan yardım ister. Ancak Eda’nın evinde onu bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Korkut ise Ceylan’ı Eda’nın kapısında gördüğünde ne yapacağını bilemez. Diğer tarafta Tolga, Eda’yla barışmanın yollarını ararken, Korkut’a güvenmesinin bedelini ağır ödeyecek.Tolga, Eda’nın aşık olduğu erkeği ararken bu kez de ölümle burun buruna gelecektir.  Korkut ise  gözlerini kör eden nefret ve annesine olan sevgi arasında gidip gelmekte, “Kimsesiz olmak yalnız olmak demek değil… Kimsesiz olmak, annesiz olmaktır” derken adeta yaşadığı acısını itiraf etmektedir. Öylesine acı çeker öylesine çaresizce annesini arar ki sona yaklaştığının farkında bile olmaz.  

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum