Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
10.12.2013 23:52:56

Çalıkuşu 12.bölüm fragmanı 17 Aralık yeni bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu yeni bölümü ile yine ekranlarda bir yıldız gibi parladı. Çalıkuşu'nda unuttuğumuz duygular yeniden depreşti. Kamuran ve Feride aşkı alev aldı gidiyor.. Çalıkuşu 12.bölüm ile 17 Aralık salı akşamı Kanal D ekranlarında olurken Çalıkuşu 12.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır.
Çalıkuşu 12.bölüm fragmanı 17 Aralık yeni bölüm fragmanı izle

Yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav yaşatmıştı bu duyguyu. Şimdi ise unutulmaya yüz tutan şeyleri yaşatıyor Feride ve Kamuran. Kamuran gitti sevdiceğinin arkasından. Anlattı uzun uzun sevdiğini duygularını. İnanmadı Feride kalbi yerinden çıkacak gibiydi sesleri titriyordu. İnanmadı ama kalbi Kamuran diyordu. Kabul etti sonunda ve gitti sevdiği adamın arkasından.

 

Artık dile gelmiş bir aşk var ortada. Eve döndüler. Seyfettin Bey Feride 'ye Selim ile nikahlanmış olduğunu söyledi. Şok geçiren aşıkları Allah'tan Seyfettin Bey çabuk yatıştırdı. Selim'in oyununu ortaya çıkarmıştı Seyfettin Bey. İki aşık da rahatladı. 

 

Kamuran aynı evinde içinde yaşadığı sevdiğinin yanına gitti. Kapısını çaldı Feride gömüldü yatağının içine uyumuş numarası yaparak dinledi o güzel sözleri.. Kamuran'ın ağzından bal damlıyordu. Konuştukça konuştu. İnsan sevdiğini ancak bu kadar gururlandırır. Anlattı. Hayatında ne kadar değerli olduğunu ne kadar önem verdiğini söyledi uykuya daldığını düşündüğü sevgilisine.

Ne güzeldi o gözler. Ne kadar anlamlı. Ne kadar gurur vericiydi. Feride için artık yepyeni bri hayatın başlangıcıydı bu.

Çalıkuşu 12.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır. Spothaber.com farkıyla burada olacak. 

D.Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum