Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
27.11.2013 13:16:52

Çalıkuşu 9.bölüm izle, Çalıkuşu son bölümü takılmadan izle

Çalıkuşu son bölüm izle, 19 Kasım 2013 Salı günü ekranlara gelen son bölümünü tam olarak hiç takılmadan izle, Her dizinin son bölümlerini en yeni fragmanlarını spothaber.com'dan ulaşabilirsiniz
Çalıkuşu 9.bölüm izle, Çalıkuşu son bölümü takılmadan izle

Bu akşam 10.bölümü yayınlanacak dizinin son bölümünde yaşananları kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için işte fırsat. Geçen hafta 9.bölümü oldukça heyecanlı geçen dizinin bu akşamki bölümüde merakla bekleniyor işte geçen hafta yaşananlar

Feride ile Selim'in konuşmalarını duyan Kamran'ın hayalleri bir anda yıkılır.

İşittiklerine inanamaz, inanmak istemez. Tam da ''AŞK'''a adım atmışken; felek çelme takmıştır. Sözleri yanlış anlaşılan Feride, bu durumu açıklayabilmek için ne yapacaktır?

Selim, kendini aklamak için yeni iftiralar planlar. Bir kızgınlık anı, Neriman ve Levend'i Kadı'nın karşısına getirir. Hesap verme zamanı gelir. Maskeleri düşerse Feride'nin kaderi değişir mi?

Yaptığı haksızlık yüzünden kahır çeken Besime Hanım, Necmiye'nin sözleri ile bir kez daha yıkılır. Kaderine gözyaşı döker.

Konaktan kovulan, Kamran tarafından hakarete uğrayan boynu bükük Feride, kime sığınacağını bilemez. Yol görünür... Bilinmeze... Yapayalnız.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum