Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
10.02.2014 20:17:13

Ferah Zeydan Aşk video izle. X Factor'ün yepyeni starı! 10.02.2014

Bugün ilk bölümüyle start alan X Factor yarışmasının ilk ünlenen star adayı Ferah Zeydan oldu. Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını seslendiren Ferah Zeydan, jüri üyelerini kendisine hayran bıraktı. İşte X Factor Ferah Zeydan Aşk şarkısı performans videosu Spothaber.com'da.
Ferah Zeydan Aşk video izle. X Factor'ün yepyeni starı! 10.02.2014

Bugün X Factor yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı, 19 yaşındaki Mersin'den katılan solistlik yapan Ferah Zeydan oldu. 140 kilodan 122 kiloya düştüğünü dile getiren Ferah Zeydan, Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını harikulade seslendirdi. Jüri üyeleri kulaklarına inanamazken, aynı anda gitar da çaıyor olması büyük beğeni topladı. Duru sesi ve kusursuz yorumu ile şimdiden ismini duyuran ferah Zeydan, daha önce de Popstar yarışmasına katılmak istediğini, ancak Armağan Çağlayan'ın kilolu eleştirilerinden korktuğunu da dile getirdi. İşte 19 yaşındaki Ferah Zeydan'ın performans videosu Spotaber.com'da.

Emre Aydın: "Taş gibi de gitar çalıyosunu, çok güzeldi, çok güzeldi, çok güzeldi."

Ziynet Sali: "Ferahhh, adın gibi geldin, hem gözümüzü hem de kulağımızı ferahlattın. Pek çok ünlüye taş çıkardın. Bravo sana."
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum