Bugün

15 °C

Yarın

16 °C
29.12.2013 22:43:25

Güneşi Beklerken 27.bölüm fragmanı 5 Ocak yeni bölüm fragmanı..'ZEYKER'

Güneşi Beklerken 27.bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken yeni fragman izle. Güneşi Beklerken 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güneşi Beklerken 26.bölüm izle. Güneşi Beklerken 5 Ocak yeni bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken izle. ZEYKER. Kerem Bursin. Hande Doğandemir.
Güneşi Beklerken 27.bölüm fragmanı 5 Ocak yeni bölüm fragmanı..'ZEYKER'

Güneşi Beklerken'de gözyaşları içinde ayrılık kararı aldılar. Aşkın gidişi Barış ve Melis'e acı vereceği için ayrılık kararı aldılar ve gözyaşları içinde ayrıldılar.

Güneşi Beklerken'de ayrılık acısı vardı. Zeynep ve Kerem rüya bir bir gecede yaşamış olsalarda ne yazık ki bu aşkın başlamadan gitmesi gerektiğini anladılar ve gözyaşları içinde ayrıldılar. 

Kerem ve Zeynep o gece muhteşem bir gece yaşadılar ve sabah olunca herşey gün yüzüne çıktı. Kulübüye gelen Barış değildi ve Allah'tan o değildi yoksa durumu kurtarmaları çok zor olacaktı. Zeynep ve Kerem son ana kadar büyük tehlike içindelerdi çünkü dağ evinde Barış vardı ve Onlar tehlikeye doğru ilerliyorlardı ki gelen mesajlar ve telefonlar uyanmaları sağladı.

Hep böyle mi olacak? Ben güzel bir şey sanırdım aşık olmayı, mutlu olacağımı sanırdım ama değilim

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

 

Kerem ve Zeynep güzel bir rüyadan uyanmışt gibiydiler. Gerçekle yüz yüze gelmeleri çok sürmedi. Barış ve Kerem'in konuşması Kerem'e o istemediği şeyi yaptırdı. Kerem Zeynep'in evinin önüne gider ve başlamamış bir ilişkisinin ayrılık konuşmasını yaptı. Çok zor oldu. O ayrılık konuşması.. Ama o nada şahitlik yapan bir başka isim daha vardı..

 

Aksel o anları tek tek görüntüledi..

 

Yılbaşı gecesi gelmiştir. Büyük bir parti organize eden Kerem ve Sedat muhteşem bir geceye imza atar. Güneşi Beklerken muhteşem bir bölüme imza attı. 

Güneşi Beklerken'de de yılbaşı heyecanı vardı. Kerem Barış'ın moralini biraz da olsa yükseltmek için partiyi organize eder. Daha önceden yapılan yılbaşı hediye çekilişinde hediyeler bu partide verilecektir. Zeynep ve Kerem birbirlerine çıktılar. Aşk bu olsa gerek. Aşk tesadüfleri sever demek geldi dimi içinizden aynen öyle oldu. Aşk bu söylenecek ok fazla bir şey yok..

 

O gece herkes birbirinden güzel olurken ZEynep başka bir güzeldi. Kırmızı elbisesi ile göz kamaştıran bir güzellik ile katılır geceye. Barış ve Kerem gözlerini alamadılar Zeynep'ten.. Zeynep elinde hediyesi ile gelmiştir partiye..

 

D.Yorgun

 

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum