Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
25.11.2013 10:49:37

İbo ile Oğuzhan Yetenek Sizsiniz Tükiye'de gülme krizine soktu

3 Adam programanın sunucuları Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katıldılar. İbo ile Oğuzhan, Hakkı Mahmut kır vur parçala adlı skeçleriyle izleyenleri ve jüri üyelerini gülme krizine soktu. İnanılma komik skeçte İbo ile Oğuzhan güç gösterisi yaparak mermer kırdılar birbirinin üzerinde tahtaları kırdılar
İbo ile Oğuzhan Yetenek Sizsiniz Tükiye'de gülme krizine soktu

Oğuzhan ile İbo gerek kıyafetleriyle gerek tipleriyle izleyiciyi çok eğlendirdi. Acun Ilıcalı jüri üyesi olarak yarışmacılara nereden geldiklerini ne iş yaptıkların sordu işte shovun ayrıntıları:

İkiliye ne iş yaptıkları sorulunca gece klübünde sahneye çıkan ikili can sıkan müşterileri pembeleşinceye kadar sahnede dövdüklerini söylediler. Sigortasız olduklarının yakınan ikili gösterilerini tiyatral şekilde hazırlandıklarını söylerler.Konusunun kahvede tartışan iki erkeğin olduğunu söyler.

Nasıl tanıştıkları sorulunca da mahalle kavgasında birbirlerini döverken tanışmışlar birbirlerine vuruşlarından etkilenmişler. İbo Oğuzhan'ın bıyıklarına takılarak sert erkek yapalım derken Cemil İpekçiye benzedi dedi.

Hülya Avşar'a şiir yazan ikilinin şiiri izleyenleri kahkahalara boğdu. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum