Bugün

15 °C

Yarın

16 °C
14.02.2014 08:34:28

Kardeş Payı 1. bölüm izle Kardeş Payı ilk bölüm izle, Kardeş Payı full HD tek parça izle. ( Star TV 13.02.2014)

Merakla beklenen Kardeş Payı dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Kardeş Payı ilk bölümü beklenenlerin üstünde çıktı. Kardeş Payı izleyenleri kahkahaya boğdu. Kardeş Payı'nın ilk bölümünü kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenlere işte fırsat. Kardeş Payı 1.bölüm izle. Kardeş Payı ilk bölüm izle. Kardeş Payı izle. 13 Şubat 2014 Kardeş Payı ilk bölüm tek parça izle. Kardeş Payı 1.bölüm özeti. Kardeş Payı ilk bölümünde neler yaşandı. Kardeş Payı 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Payı tek parça, full, HD izle
Kardeş Payı 1. bölüm izle Kardeş Payı ilk bölüm izle, Kardeş Payı full HD tek parça izle. ( Star TV 13.02.2014)

Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı ilk bölümü ile dün akşam Star Tv ekranlarında karşımıza çıktı. Ahmet Kural ile Murat Cemcir Kardeş Payı ile beklenenlerin üstünde çıktı. Kardeş Payı ilk bölümüyle izleyenlerden tam not aldı. Kardeş Payı ilk bölümü 1.bölümü dün akşam Star Tv ekranlarında yayınlandı. 

Kardeş Payı dizisinin 1.bölümünü izlemeyip kaçıranlar yada yeniden izlemek isteyenlere işte fırsat. Kardeş Payı'nın 1.bölümünü ilk bölümünü spothaber.com'dan izleyebilirsiniz. Kardeş Payı 1.bölümüyle izleyenleri kahkahalara boğdu. Kardeş Payı ilk bölümüyle çok beğenildi. Kardeş Payı her Perşembe akşamı yeni bölümüyle karşımızda olacak 

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler.

Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Ali ve Metin'in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60'ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra 'ben hinlik için yaratılmışım' diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum