Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
05.02.2014 13:35:04

Küçük Ağa 3.bölüm fragmanı 11 Şubat yeni bölüm fragmanı Mehmet Can'ın hayatı tehlikede mi?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? izle. küçük Mehmet Can peşindeki katillerden kurtularak soluğu dedesi olan Mehmet Ağa'nın yanında alır ve hikaye böyle şekillenir. katiller Mehmet Can'ı kaçırır Mehmet can kurtulacak mı? Küçük Ağa 3. bölüm fragman izle. Kanal D'nin yeni dizisi herkes tarafından oldukça beğenildi. Bakalım dizinin ömrü ne kadar olacak. Ekran başına tutkun olanlar yeni dizilerini buldular. Küçük Ağa 3. bölüm fragman izle.
Küçük Ağa 3.bölüm fragmanı 11 Şubat yeni bölüm fragmanı Mehmet Can'ın hayatı tehlikede mi?

Kanal D ekranlarının başarılı dizilerinden olan Küçük Ağa'nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Küçük Ağa son bölüm fragmanını izlemek için sitemiz spothaber.com'u takip edebilirsiniz. Mehmet Can'ın peşinde olan Katiller yakaladıkları fırsatı iyi değerlendirirle ve Küçük Ağa'yı konaktan kaçırırlar. sünnet olmamak için kaçan Mehmet can katillerin eline düşer.  Dedesi ona sünnet düğünü yapmaya karar verir. Kimse bu karar karşısında ağzını dahi açamaz. Bakalım Küçük ağa'nın 3. bölümünde neler yaşanacak. Sevilen dizinin 3. bölümü sitemiz spothaber.com'da olacak. 

 

Mehmet Can peşindeki katillerden kaçarak soluğu Urfa’da, Mehmet Ağa’nın yanında alır. Onu gören dedesi ve ninesi gözlerine inanamazlar. Sinem ve Ali, Mehmet Can’ın peşine düşerler. Katiller de Mehmetcan’ın peşindedirler. Mehmet Can artık gerçekten Küçük Ağa olmuştur. Dedesi torununa sünnet düğünü yapmaya karar verir.

Sinem ve Ali boşanma aşamasındayken Urfa’da bir araya gelmek zorunda kalırlar. Peşi sıra Nur Hanım ve Sinem’in ailesi de soluğu Urfa’da alırlar. Mehmet Can’ın bu kaçışı belki de bir çok şeyin başlangıcı olacaktır.

 

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum