Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
21.04.2013 00:00:00

Muhteşem Yüzyıl Yeni Son Bölüm Fragmanı İzle 24 Nisan 96. Bölüm Hürrem

Muhteşem Yüzyıl'ın son fragmanı olan 96. Bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV ekranlarında yayınlanan Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl bu hafta'da Mihrimah Sultan ile ilgili heyecan dolu olacak. Muhteşem Yüzyıl 96. Bölüm fragman izle. Muhteşem Yüzyıl'da Mihrimah Sultan Rüstem Paşa ile evlenmek zorunda mı kalacak? Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı izle. Saray'da işler karışacak. 96. Bölümde neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 96. Bölüm fragmanı izle. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümüyle 24 Nisan 2013 çarşamba günü saat 20.00'de Star TV'de. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanını haberin içindeki videodan izleyebilirsiniz.
Muhteşem Yüzyıl Yeni Son Bölüm Fragmanı İzle 24 Nisan 96. Bölüm Hürrem

 

 

Geçen Hafta Ne İzledik?

Şah Sultan'dan belgeli tüm herşeyi dinleyen Kanuni, hemen Hürrem Sultan'ı yanına çağırdı. Sanki dinlediklerine inanacakmış gibi, olayları ona sordu. Her zamanki gibi Hürrem Sultan, "bana tuzak kurdular, komplo yalan söylüyorlar" diye kendini savundu. Sonrasında Kanuni Sultan Süleyman, her zamankinden değişik bir şekilde Hürrem'e inanmadı. Zira bu sefer Şah Sultan'ın elinde belgeler vardı.  Kanuni Hürrem'e ceza olarak, O'nu savaş alanının olduğu bölgede sürgün bıraktı. Geri kalan herkes saraya döndü.

Olayları fırsat bilen Şah Sultan, Hürrem'in sağ kolu Rüstem Paşa'ya akıl almaz bir telkifte bulundu. Rüstem paşadan Hürrem'i öldürmesini istedi. Rüstem paşa zeki bir adammış, çok da pragmatistmiş bu bölümde daha iyi anladık. Hürrem'in zor durumundan faydalanan Rüstem Paşa, nicedir arzuladığı Mihrimah Sultan'ın kendisiyle evlenmesini Hürrem'den istedi. Eğer kabul etmezse, Hürrem Sultan'ın canını alacağını ima etti. Hürrem ileriki bölümlerde biricik kızı Mihrimah Sultan'ı Rüstem paşayla evlendirmek zorunda kalacağa benziyor.

Muhteşem Yüzyıl'ın geçen bölümünde bir de Hatice Sultan'ı zorla evlendirdiler. Eşi olan kişi anlayışlı davranıp, O'nun isteksizliğine boyun eğdi ve saygılı bir şekilde tavırlar sergiledi. Bu durum hatice Sultan'ı etkilemişe benziyor. İleriki bölümlerde Eşi ile Hatice Sultan'ın yakınlaşmasına şahit olabiliriz.

 

Bu Hafta Neler Olacak?

Geçen hafta Mihrimah Sultan ile evlenme hayalleri kuran Rüstem Paşa, bu hafta hayallerine hiç olmadığı kadar yaklaşacak. Diyarbekir Beylerbeyi Rüstem Paşa, Hürrem Sultan'a geçen hafta bir teklifte bulunmuştu. Şah Sultan'ın kendisine "Hürrem'i öldür" emri verdiğini ve eğer kendisini nicedir hayalini kurduğu Mihrimah Sultan ile evlendirmezse, Şah Sultan'ın bu isteğini yerine getireceğini söyler. Hürrem Sultan'ı çaresiz bırakan Rüstem Paşa çok zekice bir hamlede bulunmuştur. Bu hafta Muhteşem Yüzyıl fragmanında izlediğimizden çıkardığımız kadarıyla, Mihrimak Sultan bir aşk evliliği yapmak istediğini annesine dile getirir. Ancak, buna mecbur durumda kalan Hürrem Sultan Mihrimah Sultan'a Rüstem Paşa ile evleneceğini söylemek zorunda kalır. 

Mihrimak Sultan'ın Malkoçoğlu Bali Bey'den yardım istediğini de görmekteyiz. Acaba Bali Bey, Mihrimah Sultan'ın bu çağrısına cevap verecek mi? Yoksa canı pahasına Mihrimak SUltan'a yardım mı edecek? Mihrimah Sultan Rüstem Paşa ile zorla evlendirilecek mi? Tüm bu soruların cevabı, 24 nisan 2013 çarşamba akşamı saat 20.00'de Star TV'de yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyı'ın 96. yeni bölümünde..

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum