Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
16.09.2013 22:38:13

O Ses Türkiye Hadise Göktuğ'a çok seksi dedi!

Hadise, bu sene seksi mesajlar üzerinden yarışmacı kapmaya kararlı. Senin için yanıyorum, çalgı aletin çok seksi gibi laflar, örf ve ananeye ters. O Ses Türkiye 2013-2014 sezonu yarışmacıları içinde ayakta alkışlanan biri var, Göktuğ,. Bütün jüri üyeleri kalktı. Murat Boz hayranlığını koltuğun üzerine çıkarak ifade etti, Hadise coştu Ebru Gündeş bayıldı, Gökhan fena halde istedi.
O Ses Türkiye  Hadise Göktuğ'a çok seksi dedi!

Göktuğ müthiş performansı ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin bu yılki en parlak isimlerinden biri olduğunu ortaya koydu. Göktüğ süper söyledi bütün jüri üyeleri onu istedi. Ebdu Gündeş ile Murat Boz ve Hadise onun için kapıştı. Göktuğ, yakışıklı, güçlü sesli bir yarışmacı.

Göktuğ, 20 yaşında yakışıklı bir genç. Bursa Gürsu'dan geliyor. Müzik öğretmeni olmayı hedefliyor. Kontrbas çalışor. Hadise "Çok seksi" dedi.

Hadise, kontrbası duyunca tepkisini "Çok seksi" olarak verdi. Gökhan ise, "Kontrbas ile seksilik nasıl oluyor?" deyince Hadise, "Ben çok seksi buluyorum sana ne!" dedi.

Bu arada ünlü müzisyen Gökhan, lisede müzik dersinden kaldığını söyledi.

Hadise, bu arada sürekli olarak, "Bana gel, eve gel" dedi. "Sevgilin var mı?" dedi. Hadise bununla da yetinmedi, "Ben de senin gibi yalnızım" dedi. Hadise sınırları zorluyor. Murat Boz ise, "Hadise artık herşeyi aştı." diyor. Hadise, "Aşkı belki O Ses Türkiye'de bulacağız, sıcaklığı hissetsen yanıyorum yani!" bile dedi. Berbat durumlar.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum